1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

מביך: לפיד הגיע לכנס הימני, הקהל פוצץ את נאומו • צפו

ח"כ יאיר לפיד נאם הערב בבית ז'בוטינסקי בירושלים, אולם מצביעי ימין רבים שגדשו את האולם קטעו את נאומו בקריאות גנאי ובוז | "בבית הזה נהוג היה לכבד אנשים עם דעות אחרות", אמר לפיד בזעם וירד מהבמה מהר מהמתוכנן • צפו  

ארי קלמן, ד' כסלו תש"פ 02/12/2019 20:08

מאשים את נתניהו יאיר לפיד בכנס בבית ז'בוטינסקי יאיר לפיד בכנס בבית ז'בוטינסקי צילום: עידו רימון

חבר הכנסת יאיר לפיד, חבר הנהגת 'כחול לבן' הגיע הערב (שני) לבית ז׳בוטינסקי בירושלים כדי לנאום בכנס השנתי שקיימה תנועת בית"ר העולמית ולפרוס את חזונו בעניין התפוצות, אולם הוא נתקל בקהל מופרע שקטע את נאומו כמה פעמים בקריאות גנאי.

לפיד שניסה שוב ושוב לשאת דברים שנקטעו, בשל קריאות מהקהל הפסיק את נאומו, כשקודם רדתו אמר, "אני בא מבית של המחנה הלאומי, אבא שלי היה איש של בגין, בגין מינה אותו למנכ"ל רשות השידור", כשלדבריו, "היו שניסו למנוע את המינוי בטענה כי טומי לפיד לא הצביע ליכוד אלא שהמינוי יצא למרות זאת".

יו"ר 'יש עתיד' סיפר לקהל שכן רצה לשמוע כי "בגין אמר שהוא ימנה אותו בכל זאת למנכ"ל רשות השידור כי הוא אמר 'אני מכבד אנשים עם דעות אחרות' - אני גברתי אנשים עם דעות אחרות", סנט לפיד בעצבים באשה שישבה לפניו והפריעה לנאומו, כשלאחר מכן ירד בבושת פנים מהבמה ויצא החוצה.

לפיד עצמו התייחס למבוכה בחשבון הטוויטר שלו וכתב, "הלכתי לדבר בכנס בבית מורשת מנחם בגין. כמו שקורה בזמן האחרון יותר ויותר היו שם כאלה שהפריעו, צעקו, עשו הכל לפוצץ את האירוע. אני לא פוחד מאף אחד אבל במוקדם או במאוחר יהיה אירוע כזה שייגמר רע".

לדבריו, "כשזה יקרה ביבי לא יוכל ללכת לטלוויזיה להגיד שהוא מזועזע. הוא יצר את זה. הוא זה שמלבה את האלימות. בסוף הזזתי את הדפים של הנאום הצידה ופשוט אמרתי להם מה אני חושב", אמר.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. ככה מדבר האיש שמפיץ שקרים וקמפיין שנאה נגד מגזר שלם .....  (ל”ת)


 2. אני לא פוחד מאף אחד אבל במוקדם או במאוחר יהיה אירוע כזה שייגמר רע".  


 3. הפוך, אני רואה שמריעים לו  (ל”ת)


 4. אין קץ לצביעות..........  (ל”ת)


 5. יאיר לפיד חושב שלאנשים אין רגשות  


 6. בבית הזה נהוג לכבד אנשים לא בריונים, צבועים ומסיתים, מפיצי שנאה  (ל”ת)

  צבי

 7. כולנו יודעים איך השמאלנים יודעים לכבד דעות אחרות..... תשאל את עמית סגל ;)  (ל”ת)


 8. איזה דיבור מתנשא  


  • תעודת ולא תודת (ל”ת)

   צבי

 9. לפיד חושב שלאנשים אין חשיבה עצמאית  

  יונתן

 10. עוד כפוי טובה סדרתי  

  מנחם בגין

;