1. עמוד הבית
  2. מומלצים
  3. צרכנות

תודיעו לחורף שהוא יכול לבוא

הוצאנו מעילים ושמיכות ועדיין הוא מתמהמה, אבל מה זה משנה? אנחנו מוכנים לחורף, ולשבתות חורף עוד יותר

כתבה מקודמת, ה' כסלו תש"פ 03/12/2019 16:11
תגיות:

מים חמים מים חמים צילום: שאטרסטוק

חשבנו שהוא יגיע במלוא העוצמה, ישטוף את הארץ בגשמים נקיים וישליט קור בפנים ובחוץ.

הוצאנו מעילים ושמיכות ועדיין הוא מתמהמה, אבל מה זה משנה? אנחנו מוכנים לחורף, ולשבתות חורף עוד יותר!

ככה זה, כשיותר ויותר משפחות מכריזות "משיב הרוח ומוריד הגשם", לוחצות על אופציית המים החמים שבמיני בר 'נעם1' המתקדם שלהן ובתוך 7 שניות קצרות מעבירות את הבית למצב כוננות חורף.

ובכוננות חורף אנחנו מתכוונים לשיירת כוסות קפה חזק ותה קלאסי ותה צמחים ושוקו מתוק לוהטות ללא הגבלה, כי 'נעם1' כבר יודע שאחרי החגים הוא נדרש לאספקה של מים חמים-חמים, ואז חמים עוד יותר. לא שיש לו בעיה עם זה: למיניבר המתקדם בעולם יש מיכל עוצמתי ואת הפונקציות הכי עדכניות בז'אנר!

ואיך זה קשור לשבת חורפית?

פשוט מאוד, מישהו חכם הבין שאין מצב למנוע את כל הטוב הזה משומרי שבת, ופיתח מנגנון מאושר הלכתית לשימוש בשבת, בהכשר ופיקוח של הטובים ביותר. המכשיר הפך למוביל בתחום כאשר הוכח שהוא עומד בכל תנאי הבטיחות, והנוחות כמובן. כי מה זה 7 שניות אל מול הלחץ האופייני של זמן הדלקת נרות?? 

במקום לנקות את המיחם הכבד מהמים של שבוע שעבר, תוך כדי כעס על הילד או בן/בת הזוג ששוב השאיר לך את התענוג - אפשר פשוט ללחוץ על כפתור אחד ולעטוף את כל הבית באווירה חמימה של מצב שבת.

עכשיו חכו. מכיוון שלכל מכשיר מושלם יש גם חסרונות, חשוב שתדעו, שקיצוניות אף פעם אינה מומלצת. לכן כדאי להימנע משתייה מופרזת של 20 כוסות מים ויותר, הנחשבת לשתיית יתר ועלולה להוביל לפגיעה באיברים השונים ולהביא לסכנת חיים!

עכשיו כשהדברים ברורים, מוזמנים להתקדם לאיכות חיים וחורף נעים >>> 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.