1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. פלילים

גרפיטי על אוטובוס החיילים ביצהר: "לכו לאויב"

במאחז הבלתי חוקי "קומי אורי" שסמוך ליצהר רוסס על טיולית שהובילה את הלוחמים הכיתוב - "לכו לאויב"

אלי שלזינגר, י' כסלו תש"פ 08/12/2019 12:52

במאחז הבלתי חוקי גרפיטי "לכו לאוייב" על טיולית חיילים ביצהר גרפיטי "לכו לאוייב" על טיולית חיילים ביצהר צילום: דוברות המשטרה

בדרך לתחלופת כוחות משמר הגבול של משטרת ישראל הלילה (ראשון) במאחז הבלתי חוקי "קומי אורי" שסמוך ליצהר רוסס על הטיולית שהובילה את הלוחמים הכיתוב - "לכו לאויב" ונוקבו ככל הנראה שניים מצמיגי הטיולית.

לוחמי מג"ב שהיו בדרכם להחלפת הלוחמים שאוכפים את צו שטח צבאי סגור במאחז הבלתי חוקי "קומי אורי", הבחינו הלילה במספר חשודים שאחזו באבנים בכניסה ליישוב יצהר. מספר לוחמים שירדו מהטיולית ביצעו סריקות ביצהר במהלכן נמלטו החשודים.

צמיג הטיולית שנוקב. צילום: דוברות המשטרה

הבוקר (ראשון) נהג הטיולית דיווח על כך שככל הנראה באירוע, במהלכו הטיולית עצרה בכניסה ליצהר, נוקבו 2 צמיגים ורוסס הכיתוב "לכו לאויב".

"מדובר שוב באירוע בו מנסה קבוצה קטנה של פורעי חוק לפגוע בפעילות כוחות הביטחון לאכיפת צו שטח צבאי סגור" אומרים במג"ב. "האלימות המופנית כלפי הלוחמים לא תפגע בנחישותם לבצע את המשימה שהוטלה עליהם לאכיפת החוק ולשמירה על הסדר במקום".

מארגון "תג מאיר" נמסר בתגובה: "מגנים בשאט נפש את השחתת הרכב של חיילי משמר הגבול על ידי מיליציות הטרור היהודי. מי שמבליג על התקפות נגד פלסטינים חפים מפשע ימשיך ויבליג על התקפות נגד חיילי מג"ב. יש לעצור את הטרור היהודי".עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. "הטרור היהודי"  


  2. יהודי  

    יהודי