1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. מקומי

סערה ב'דגל' > מי הפעיל חוקרים פרטיים נגד מקורבו של ח"כ גפני?

סערת ענק בתוך סיעת 'דגל התורה': ל'בחדרי חרדים' נודע, כי בעקבות מאבק על מכרז לתפקידים נחשקים בעיריית ירושלים, אחד מהצדדים היריבים שכר חברת חקירות כדי למצוא חומר נגד אחד המועמדים • מדובר באותו משרד חקירות שנשכר כדי להוריד מועמדתו של פינדרוס באלעד

ארי קלמן, י"א כסלו תש"פ 09/12/2019 18:15

דרמה בירושלים > חשיפת 'בחדרי' צללית חרדי. (למצולם אין קשר לכתבה) צללית חרדי. (למצולם אין קשר לכתבה) צילום: Keren Freeman/FLASH90

חשיפה: הרוחות בסיעת 'דגל התורה' סוערות בימים האחרונים ובפרט ביממה האחרונה בעקבות מכרזים למספר תפקידים נחשקים אליהם מתמודדים כמה מועמדים משני הפלגים בתוך סיעת 'דגל התורה'.

כפי שנחשף ב'בחדרי חרדים', מדובר במכרז לתפקידים של מנהלי אגפים בעיריית ירושלים, בהם תפקיד ראש אגף החינוך החרדי ואגף התרבות התורנית, כשאליהם ניגשו מועמדים המזוהים עם ביתו של שר התורה הגר"ח קנייבסקי וכן עם רה"י הגר"ג אדלשטיין.

ל'בחדרי חרדים' נודע, כי ב'דגל התורה' גילו שגורם אלמוני הפעיל מערך חוקרים נגד אחד מהמועמדים המזוהה עם הבית ברשב"ם 23 בכדי לנסות ולפגוע במועמדתו. על פי גורמים המעורים בנושא, מדובר באותו משרד חקירות שהביא לפסילת מועמדתו של יצחק פינדרוס בהתמודדות לתפקיד ראש עיריית אלעד.

כך או כך, ועדת המכרזים ראיינה היום באופן רשמי את כלל המועמדים לשני התפקידים והיא אמורה לפרסם את מסקנותיה, ייתכן עוד הערב או לכל המאוחר עד לסוף השבוע הקרוב, כאשר הקרב בתוך 'דגל התורה' צפוי להימשך גם לאחר מכן.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אילו זה היה בגור.... האתרים היו מלאים בלעג....  


 2. דברים כאלה נקבעים כבר בשמים מראש השנה והשאר רק כאמצעים לתכלית  (ל”ת)

  ומי ירום

 3. איפה הבעיה, יש לו מה להסתיר?  

  צביקה

 4. סכיזופרניה  

  יענק'ל

 5. העגלה המלאה...  (ל”ת)


 6. אכלנו אותה. הגיע הזמן להקים מפלגה חדשה ונקיה.  (ל”ת)

  לטאי