1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. חדשות חו"ל

צפו: הרב נשבר במסיבת עיתונאים ופרץ בבכי

במסיבת העיתונאים שנערכה בוויליאמסבורג יחד עם ראש העיר, דיבר הרב דוד נידרמן - חסיד סאטמר ולאחר מספר רגעים פרץ בבכי. "הם ירו בבחור הצעיר בן ה-24 כמה מאות כדורים"

יענקי פרבר, י"ג כסלו תש"פ 11/12/2019 21:31

הטבח בג'רזי סיטי הרב נידרמן במסיבת העיתונאים הרב נידרמן במסיבת העיתונאים צילום: באדיבות המצלם

הרב דוד נידרמן חסיד סאטמר מוויליאמסבורג, פרץ בבכי במסיבת עיתונאים שהתקיימה עם ראש עיריית ניו יורק דה בלאזיו לאחר הטבח הנורא.

ראש העיר השתתף במסיבת עיתונאים אחרי הטבח הנורא במרכול אמש (שלישי) בגרז'י סיטי, ראש יחידת המשטרה שעצרה את הטבח, עמד לצידו של הרב שהודה לרשויות על המאבק באנטישמיות.

אך כאמור הרב לא הצליח לסיים את נאומו, ופרץ בבכי עז בפני הנוכחים וביקש את סליחתם: "הם ירו בבחור הצעיר בן ה-24 כמה מאות כדורים, איך אנחנו כקהילה יכולים להכיל זאת, אני רק רוצה להגיד לך ראש העיר, כמו שאמרת, זה לא רק נגד הקהילה היהודית, זה נגד כל על קהילה, כל הרציחות האלה, אם זה שוד, או מלחמות כנופיות, חייבות להיפסק, הקב"ה ימשיך לתת לך כוח ויכולת לשמור את העיר הזו בטוחה".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. הרב משה דוד נידערמאן עסקן ה  (ל”ת)

  יסף

 2. U J O?  


 3. חמודים האמריקנים, יודעים גם לתת כתף תומכת בעת קושי. ישראלים, צר לי, יודעים רק לעקוץ. ולא שאני מזלזלת בלב היהודי, זה קרה לנו בגלל החיים ההשרדותיים במדינת ישראל שקמה מתוך ההריסות ומאויימת על קיומה רגע רגע. אבל בואו נלמד לתת כתף אחד לשני, רק נרוויח מזה. ה' ישלח תנחומים למשפחה, לקהילה ולכל עם ישראל.  (ל”ת)


  • נסי לחסום שם כבישים, לשרוף פחים ולשבש להמונים את החיים 

   מוטי

 4. לבכות זה בסדר, רק לא לרדת לארץ ישראל...  

  שריר

  • אתה רוקד על דם יהודים 

   לשריר המשועמם

 5. האנגלית גרועה כמו מהגר טרי  (ל”ת)


;