1. עמוד הבית
 2. משפט ופלילים
 3. משפט

מפתיע: עו"ד בן גביר יזמן לעדות את שי ניצן

היום התקיים בבית המשפט השלום בירושלים דיון בעניינם של הנאשמים באירוע המכונה 'חתונת השנאה' בה חגגו את מותו של הפעוט עלי דוואבשה בפיגוע בדומא. להפתעת כולם, עו"ד איתמר בן גביר הודיע כי יזמן לעדות מטעם ההגנה את פרקליט המדינה שי ניצן

אלי שלזינגר, י"ד כסלו תש"פ 12/12/2019 15:27

'חתונת השנאה' בן גביר בבית המשפט בן גביר בבית המשפט צילום: נועם ריבקין-פנטון, פלאש 90

דיון הוכחות התקיים הבוקר (חמישי) בבית המשפט השלום בירושלים בעניינם של הנאשמים בתיק "חתונת השנאה", חתונה שנערכה לפני כשלוש שנים באולם אירועים בירושלים, ועוררה סערה ציבורית.

כזכור, באירוע חתונה שתועד, נראו אנשי ימין קיצוני חוגגים עם תמונתו של הפעוט עלי דוואבשה באירוע ההצתה בדומא.

במהלך הדיון, הודיע פרקליטם של חלק מהנאשמים, עו"ד איתמר בן גביר, כי הוא מתכוון לזמן למתן עדות מטעם ההגנה את לא אחר מאשר פרקליט המדינה היוצא, שי ניצן.

בדיון שהתקיים בעניין זימונם של עדים למתן עדות מטעם ההגנה, אמר בן גביר ביחס ללקוחותיו העומדים למשפט, כי "הלו"ז של חלק מהעדים צפוף ככל הנראה ועל כן כדאי לתאם את העדות למול היומן של ניצן".

בן גביר מוסיף היום כי "אני מתכוון לדרוש משי ניצן הבהרות מדוע לא העמידה הפרקליטות לדין ערבים רבים שבמהלך חתונותיהם התקיימו מופעי שנאה לעם היהודי, שכללו הסתה לרצח יהודים וקריאה לחסל את מדינת ישראל. אני מקווה כי ניצן יספק הבהרות ברורות".

יצויין כי יחד עם בן גביר מייצגים בתיק אנשי ארגון 'חננו', בהם עורכי הדין עדי קידר ומשה פולסקי, וכן עורכי הדין יצחק בם, ליאור כהנא, דוד הלוי ואביחי חג'בי.עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מךתיע עורך דין שי ניצן יזמן את שי ניצן לעדות  


 2. אדיר. כל הכבוד למשפטן בן גביר  (ל”ת)

  בא בימים

 3. שי  

  אחד

 4. על פניו בן גביר מטריד את שי ניצן.. אבל עדותו תפסול את האשמה  

  יובל

 5. בן גביר הגבר  


 6. פרקליטות  

  פרח

;