1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חו"ל

הפורץ נכנס לבית החרדי עם סכין שלופה • צפו

חרדי תושב בורו פארק הזדעזע למצוא פורץ חמוש בביתו לאחר שהתעורר מרעש בביתו בליל שבת • הפורץ הסתובב במטבח עם סכין גדולה בידו וחיפש מה אפשר לגנוב, כשהוא מטייל בעין מפריע ועובר בחופשיות בתוך הבית • צפו בתיעוד

יענקי פרבר, י"ז כסלו תש"פ 15/12/2019 19:34

בזמן שבני הבית ישנו הפורץ מסתובב בבית הפורץ מסתובב בבית צילום: צילום מסך

חרדי תושב בורו פארק הזדעזע למצוא פורץ חמוש בביתו לאחר שהתעורר מרעש בביתו בליל שבת. הפורץ נכנס לבית בשדרה ה-11 - רחוב 54 בסביבות השעה 00:30 בלילה, והסתובב במטבח עם סכין גדולה בידו וחיפש מה אפשר לגנוב, כשהוא מטייל בעין מפריע ועובר בחופשיות בתוך הבית. כך דווח באתר Boro Park 24.

בעל הבית שישן בחדר השינה התעורר מרעש ששמע, וכשהבין שיש פורץ בבית הוא נבהל ונעל את עצמו בתוך החדר. הפורץ שנראה ממוצא היספני, נמלט מהבית לאחר שהסתובב עם סכין שלופה בידו, כך על פי צילומים ממצלמות האבטחה.

הפורץ נראה צועד בתוך הבית בלי נעליים, כנראה כדי לגרום לרעש, הוא נראה יוצא מהבית עם בקבוק אלכוהול שגנב, לאחר שלא מצא משהו אחר בארונות המטבח בהם חיטט, חיפוש מהיר גילה שהוא לא לקח דבר בעל ערך. מצפייה במצלמות האבטחה בבית, נראה הפורץ מסתובב בבית ומחפש מה לגנוב אך לבסוף מסתפק בויסקי. התושב יצר קשר עם ארגון השומרים של בורו פארק, ותלונה הוגשה למשטרה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. שיבדוק המזוזות, כנראה פסולות.  (ל”ת)

    שריר

;