י"ט סיון התשפ"ד
25.06.2024

ג'רוזלם אסטייטס מציגה: עשייה חובקת עולם

מביאים את אווירת ירושלים לועידה השנתית של אגודת ישראל באמריקה, ומשנים את החיים בירושלים עם מירוץ TNR למען קטועי גפיים בהשתתפות אורחים מארה"ב

ג'רוזלם אסטייטס מציגה: עשייה חובקת עולם
פרוייקט ג'רוזלם אסטייטס צילום: יח"צ

בימים אלו ממש הסתיימה הועידה המרכזית של אגודת ישראל באמריקה, כמו בשנים קודמות בכירי הפרויקט הגיעו ליטול חלק בהתאספות השנתית של מאות מטובי בניה של הקהילות הקדושות בארה"ב מכל החוגים, ליטאים וחסידים אשכנזים וספרדים המתלכדים סביב התורה הקדושה וקידום המטרות המשותפות לכל יראי השם ביהדות ארה"ב.

מתעניינים רבים הגיעו לפגוש את נציגי החברה בועידה, לשמוע ולראות בצורה בלתי אמצעית על פרויקט המגורים המפורסם ביותר בעולם היהודי, בית שהוא נכס לדורות והמשך למורשת ההיסטורית של ירושלים המהדהדת בלב כל יהודי בארץ ובתפוצות..

מירוץ ירושלמי באווירה אחרת

בפרויקט מגורי העילית במרכז ירושלים שמחים וגאים בתמיכה ובאירוח מירוץ הTNR (The Next Rid) שנערך בחודש שעבר בעיר ובהרים סביבה למען העמותה הישראלית לקטועי גפיים.

עשרות רוכבים בעלי לב חם מניו יורק, ניו ג'רזי והסביבה הגיעו לסדרת אירועים ורכיבה באיזור ירושלים, התחברו בספורטיביות לאווירה המיוחדת בעיר הקודש ויחד עם זאת השיגו מימון גפיים מלאכותיות ל-17 ילדים ומבוגרים בעלי מוגבלות פיזית אשר בכך הגשימו חלום משנה חיים.

בג'רוזלם אסטייטס מצדיעים למלאכים על גלגלים מקבוצת TNR ולגיבורים שלא מוותרים על פסגות החיים. נציגי החברה שהשתתפו בארוע מספרים כי המשתתפים מילאו אותם בהשראה מלאת חיים והדביקו את כל הסובבים אותם בחיבור העז שלהם לעיר הקודש הנצחית.

 

 

ג'רוזלם אסטייטס בניה בירושלים אגודת ישראל אמריקה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד