1. עמוד הבית
 2. מוזיקה
 3. מוזיקה

הזמר החסידי: הייתי בהלם, לא ישנתי כל הלילה

בקבוצות המוזיקה התפלאו השבוע לראות את ההודעה 'שלומי דסקל עזב את הקבוצה' • בסרטון שפרסם, הוא הסביר למעריציו הרבים את הסיבה שבגינה נשבר והחליט לוותר על התענוג: "הילדים אמרו לי, שאני נמצא עם הוואטסאפ יותר זמן מאשר איתם" • צפו בדבריו

אליעזר חסיד, כ"ג כסלו תש"פ 21/12/2019 22:32

עזב את הקבוצה שלומי דסקל שלומי דסקל צילום: מתוך הקליפ

בעידן שבו אפליקציות המסרים, מסייעות להתפתח ולהגיע לקהלים נוספים, הזמר החסידי שלוימי דסקל, שנמצא בתחום זה כ-25 שנה, הודיע בסרטון שהעלה לסטטוס כי הוא עוזב את הוואטסאפ בגלל מקרה שהכניס אותו להלם.

"פרסמתי סטטוס באווטסאפ, שאני סוגר אותו, לא אמרתי את הסיבה, וחשבתי שזה לא יעניין אף אחד למה, קיבלתי המון הודעות עם השאלה, למה אני עוזב, מאד טוב להיות כאן, זה נכון שטוב להיות כאן, אבל יותר טוב לא להיות כאן", אומר שלוימי דסקל בשפה האנגלית.

"כל כך הרבה שנים רציתי לעזוב ולא להיות כאן, כי זה מבזבז לי הרבה זמן, אני רואה מלא שטויות, אני עסוק בלראות את הסטטוסים של כולם, אנשים אמרו לי 'אז אל תצפה בסטטוס'. נכון, עשיתי ככה כמה שבועות, אבל אז חזרתי לזה שוב כדי לא לפספס מה קורה בעולם, ואז מדקה אחת של פנאי, נהייתי שוב מכור לזה".

"היתה לי שיחה עם הילדים שלי", מספר דסקל, "דיברנו איך היה בחיידר, ואיך הם מרגישים בכללי, הם אמרו לי שהם רוצים לבקש משהו, אמרתי להם שיבקשו, והם אמרו לי שאני נמצא עם הוואטסאפ יותר זמן מאשר איתם, הפסקתי לחשוב באותו רגע, והייתי בהלם, לא ישנתי כל הלילה, הבנתי שאנחנו כל כך משוגעים לדבר הזה, אנחנו אפילו לא שמים לב שאנחנו מאבדים את הילדים שלנו, הם כל כך צדיקים, הם באים הביתה מהחיידר, הם רוצים לדבר עם אבא, עם אמא, הם רוצים שיח, וההורים כל כך עסוקים עם הרשתות החברתיות".

על כן, "החלטתי שאני עוזב את וואטסאפ בשביל הילדים שלי, השנים חולפות מהר, ובעוד 20 שנה הם יגידו לי שאהבתי וואטסאפ יותר מהם עצמם, אז החלטתי לצאת מוואטסאפ, אני לא נמצא באף רשת חברתית, יש לי אדם אחד, שאני משלם לו חודשי, והוא אחראי על החשבונות על שמי ברשתות החברתיות, אני לא נמצא שם בכלל, הפאלפון שלי נקי, ועכשיו הוא יהיה נקי יותר בלי וואטסאפ, אם אתם צריכים אותי, אם אתם רוצים לשלוח שיר, תשלחו לי באי מייל, או בטלגרם. זה הסיבה למה עזבתי את וואטסאפ", מסכם הזמר הפופולרי.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. ומה עם ההוא?  

  שאלתיאל

  • שיקבל את ההחלטות שלו בעצמו , ברחוב שלך יש גם פועלי בניין ותברואה שמבצעים עבודה שאתה לא מעוניין לעשות  (ל”ת)

   פלטיאל

 2. תגובה  

  גלינסקי

 3. טלגרם הרבה יותר גרוע מוואטסאפ  


 4. איזה אבא גבר  


 5. מוסר  

  אוהב את השירה של שלומי

  • מה הקשר 

   אלי

 6. עוד סיבה להעריץ אותו!  (ל”ת)


 7. ללמוד ממנו  

  משה

 8. גם אני  

  בהצלחה לכולם

 9. החוכמה היא להשתמש בלי להתמכר!  


  • 'אויבער חוכעם' 

   מוישה גרויס

 10. כל הכבוד  


 11. למד גמרא רש"י תוס', 18 שעה ביממה, והילדים אמרו, אבא אתה יותר עם הגמרא מאשר אתנו, נבהל והפסיק ללמוד. עבד לפרנסתו, 18 שעה ביממה, והילדים אמרו, אבא אתה יותר עם העבודה מאשר אתנו, נבהל והפסיק לעבוד.  (ל”ת)


 12. גבר אחד מול מיליארדי חיים בזבל... כנסו  


 13. למד גמרא רש"י תוס', 18 שעה ביממה, והילדים אמרו, אבא אתה יותר עם הגמרא מאשר אתנו, נבהל והפסיק ללמוד. עבד לפרנסתו, 18 שעה ביממה, והילדים אמרו, אבא אתה יותר עם העבודה מאשר אתנו, נבהל והפסיק לעבוד.  (ל”ת)


 14. למד גמרא רש"י תוס', 18 שעה ביממה, והילדים אמרו, אבא אתה יותר עם הגמרא מאשר אתנו, נבהל והפסיק ללמוד. עבד לפרנסתו, 18 שעה ביממה, והילדים אמרו, אבא אתה יותר עם העבודה מאשר אתנו, נבהל והפסיק לעבוד.  (ל”ת)


 15. כל הכבוד  

  צביקה

;