1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. צרכנות

נס חנוכה: הגרלת הדירה בשווי מליון דולר בנר שמיני של חנוכה

בעוד ימים אחדים, בנר שמיני של חנוכה, תתקיים ההגרלה ההיסטורית שתישא עמה את נס חנוכה הפרטי של נפגעי פעולות הטרור החקלאי • חנוכה של אור

כתבה מקודמת, כ"ה כסלו תש"פ 23/12/2019 15:01

חנוכה חנוכה צילום: pixsabay

ההגרלה על דירה בשווי מיליון דולר בירושלים נכנסת לישורת האחרונה. הגרלה שתישא עמה את נס חנוכה הפרטי של נפגעי פעולות הטרור החקלאי.

עיניהם של החקלאים, נפגעי פעולות הטרור, נשואות להגרלה הגדולה. ההכנסות מוקדשות לחקלאים שספגו פגיעות קשות. הכספים ינותבו לרכישת עצי פרי חדשים ושיקום התשתיות.קרן 'עם ישראל חי', הפועלת זה ח"י שנים כעמותה ללא מטרות רווח, שמה לנגד עיניה את תקומת העם היהודי בארץ ישראל והשבת מלחמה מול הגורמים המנסים לפגוע בצביון היהודי. פעילות הקרן ממוקדת בתרומה משמעותית למיזמים שונים שאינם מטופלים על ידי גופים אחרים, כאשר מיזם הדגל הוא השבת מלחמה לטרור החקלאי באמצעות מימון וחיזוק החקלאים שניזוקו כתוצאה מכך.

לפרטים נוספים ולהצטרפות להגרלה הכנסו לכאן>>>

הקרן, שהוקמה על ידי הפעיל החברתי שמואל סקט, עומדת מאחורי מיזמים חינוכיים וחברתיים רבים ומממנת פעילות ערכית בישראל. כך, הקרן עומדת מאחורי מרכז התפתחותי-טיפולי בעיר עמנואל ומאחורי בית ספר לאילוף כלבי הצלה ופרויקטים נוספים שלא מוקדשת להם תשומת הלב הראויה.


אחרי שנים רבות של סבל ואזלת יד שגילתה הממשלה כלפי טרור ההצתות, החליטה הקרן להרים את הכפפה ולפעול במקום שאף אחד אחר לא פועל בו. לשם כך היא יצאה בהגרלה ההיסטורית על דירה בשווי מיליון דולר, באמצעותה יתאפשר לשקם את החקלאות הפורייה ביישובים שנפגעו לאורך שנים מהטרור החקלאי. החקלאים שמתמודדים בשנים האחרונות עם טרור מסוג מורכב במיוחד, ספגו נזקים כלכליים ומוראליים קשים. כדי להחזיר את הצבע לחייהם ולאפשר להם להילחם, נדרשת הירתמות למיזם דרך רכישת כרטיסי הגרלה שיכולים לזכות את המשתתפים בדירה יוקרתית בירושלים.

לפרטים נוספים ולהצטרפות להגרלה הכנסו לכאן>>>
הדירה המוגרלת הינה דירת יוקרה בשווי מיליון דולר הממוקמת בשכונת ארנונה בירושלים. מחלונות הדירה נשקף נופם הקסום של הר הבית והר הזיתים, כאשר הבניין עצמו מציע חוויית מגורי עלית עם חדר כושר פרטי ומפרט טכני ברמה הגבוהה ביותר.

כעת, כשההגרלה ההיסטורית נכנסת לישורת האחרונה לפני מעמד הזכייה, זאת ההזדמנות האחרונה לתת כתף לחקלאים ועל הדרך להשתתף בהגרלה שיכולה לזכות את רוכשי הכרטיסים בדירה יוקרתית בירושלים. את הכרטיסים להגרלה ניתן לרכוש במחיר של 600 שקלים בלבד, הניתנים לפריסה חודשית נוחה בתשלומים של חמישים שקלים לחודש למשך שנה. בנוסף על כל כרטיס הגרלה ניתן כרטיס נוסף כבונוס. כספי התרומות יועברו לשיקום הנזקים ויבטיחו את המשך הפעילות החקלאית היהודית גם לנוכח האיומים מצד גורמי הטרור.

לפרטים נוספים ולהצטרפות להגרלה הכנסו לכאן>>>

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;