1. עמוד הבית
 2. מוזיקה
 3. מוזיקה

עליונים ששו • אלבום חסידי לשבועות

אם חשבתם שיש חג אחד במעגל השנה ש'לחיים הפקות' עוד לא הגיע אליו, כעת זה קורה: האלבום 'לחיים טיש תורה' המפציע בימים אלו לקראת חג השבועות • להאזנה
שי קאהן, בחדרי חרדים, כ"ט אייר תשע"ב 21/05/2012 08:55

לחיים טיש תורה

אחרי סדרת החגים הארוכה שהקיפה את הימים הנוראים, סוכות, שמחת תורה, חנוכה, פורים, פסח ול"ג בעומר, משלימים ב'לחיים הפקות' את הפאזל השנתי ומפתיעים עם אלבום שכולו תורה לרגל חג השבועות.


על הפקת האלבום, שוקדים כבר מלפני תקופת החגים של תשע"ב. הצוות הנרחב בראשותו של הרב יוסף משה כהנא, ליקט בקפידה 30 ניגונים נבחרים, מעידית ניגוני התורה שהיו לנכסי צאן ברזל בקהילות הקודש ובחצרות החסידות, אשר חברו ל'יצירה תורנית' מושלמת.

טובי האומנים נוטלים חלק באלבום – כמיטב המסורת של 'לחיים'. על העיבודים המוזיקאליים מופקד כמובן ר' חיים מנחם הרטמן, על עיבוד הקולות וניצוח המקהלה ר' הרשל בריסק יחד עם ר' פנחס ביכלר, כשמקהלת 'פרחי לחיים' מארה"ב משלימה את האלמנט המרגש שלה להוואי המיוחד של האלבום.

כסולנים מככבים: יענקי דסקל, משולם גרינברגר, ארהלה סאמט, משה שטעקל וברוך ויזל, כשילד הפלא בערי קרויס מארה"ב, מלווה בצלילים הענוגים בקולו המתוק את האלבום.

האלבום המרהיב שעוצב ביד אמן של מלכות-וקסברגר, ישרה בביתכם אווירה של חשקת התורה, יהווה הכנה ראויה ליום הגדול – יום מתן התורה, ולא פחות מכך, ילווה אתכם לקראת מעמד סיום הש"ס הקרב ובא...
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אין עליך - כהנא תמיד במקום הנכון בזמן הנכון  

  חסיד

 2. למה אין דוכן של לחיים ביריד של עולם החסידות של המבשר. כנסו  

  בעלזער

  • כמה שאתה צודק! ופנחס ביכלר גם מעבד בדיסק הזה... (ל”ת)

   נדבורנר

;