1. עמוד הבית
  2. מוזיקה
  3. מוזיקה

מלך יחיד: מופע ההשקה הבלתי נשכח של הרצליך 2

לא תמיד הכל דופק, לעיתים מתרחשות תקלות בהופעות שונות. גם על כאלה שעבדו על הפקתם, חודשים רבים. הסאונד צורם לפעמים, לא שומעים מספיק את המקהלה, הקהל מופרע מדי. אבל מופע ההשקה של 'הרצליך 2', היה מושלם, הכל דפק. המקהלה והתזמורת נשמעו ברמה ובעריבות | קבלו טעימה

אליעזר חסיד, ח' טבת תש"פ 05/01/2020 08:54

קבלו טעימה אלי הרצליך מתוך הלייב אלי הרצליך מתוך הלייב צילום: יח"צ

שבוע חלף מאז השתתפתי במופע ההשקה לאלבומו השני של הזמר אלי הרצליך - הרצליך 2.

אודה ולא אבוש, שהפכתי לאחד ממעריציו החל משמיעת האלבום הנוכחי, שמהרגע הראשון, כבר משמיעה ראשונה שלו, התמכרתי ללחנים המובחרים והמוצלחים, כל אחד בסגנונו וההגשה הייחודית של אלי בפרט.

אל מופע ההשקה הגעתי ללא ציפיות מיוחדות ויצאתי כעבור שעה וחצי של הופעה רצופה על הבמה - מוקסם מהפקה מושלמת ומתוקתקת.

הרצליך, אשר הינו יוצא דופן בענוונותו וחביבותו, שיתף לכל אורך המופע את הקהל, קיפץ בקלילות על הבמה, ירד לעיתים מטה אל הכסאות והכניס את האנרגיות, בכדי שגם היושב בקצה והביישן ייכנס לאווירה ויתרומם מן השירה.

לא תמיד הכל דופק, לעיתים מתרחשות תקלות. הסאונד צורם, לא שומעים מספיק את המקהלה, הקהל מופרע מדי. אבל בהופעה ההיא, הכל היה מושלם, הכל דפק. המקהלה והתזמורת נשמעו ברמה ובעריבות.

המופע הבלתי נשכח גרם לי לשוב גם אל האלבום הראשון ולהאזין גם לו, להתרפק ולהתענג גם עליו בקולו ובהגשתו הייחודית של אלי.

מי יתן ונזכה עוד שנים רבות להנות מקולו הערב, מבצע עוד לחנים רבים וטובים לעיתים תכופות יותר, שלא נזדקק ללחוץ ולהתחנן "מחכים, מצפים, ממתינים כבר הרבה שנים..." כפי שמתחנן הרצליך בעצמו ב'אני מאמין'.



עוד בנושא:





הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;