1. עמוד הבית
  2. בריאות
  3. חדשות בריאות

מרגש: נפצע אנושות בפיגוע הדריסה ונפרד מהרופא שהציל את חייו

התרגשות בהדסה עין כרם: נחום נביס אשר נפגע בפיגוע הדריסה ליד הישוב אלעזר לפני ארבעה חודשים, נפרד מהרופא שהציל את חייו בהדסה עין כרם

אלי שלזינגר, ח' טבת תש"פ 05/01/2020 11:36

"תודה לבורא העולם" הרופא ונחום המסמן "וי" של ניצחון הרופא ונחום המסמן "וי" של ניצחון צילום: דוברות הדסה

בשורה משמחת: נחום נביס בן ה17.5, שנפצע באורח אנוש בפיגוע הדריסה הקשה ליד הישוב אלעזר בתאריך 16/8, בו נפגעה גם אחותו בפציעה אורתופדית בינונית, שוחרר מבית החולים הדסה בו ניצלו חייו והחל בתהליך שיקום.

כאשר פונה להדסה עין כרם ביום הפיגוע, חייו תלויים על חוט השערה עם פגיעת ראש קשה ביותר, הוא נותח מיידית על ידי הנוירוכירורג ד״ר סמואל מוסקוויסי והמרדים ד״ר אבו-ג׳אריס תאמר, בניתוח שהציל את חייו.

זמן ממושך שהה ביחידה לטיפול נמרץ נוירוכירורגי כשהוא עושה צעד אחר צעד בתהליך החלמה מורכב וקשה, ונותח עוד מספר פעמים, כאשר משפחתו לצידו כל העת. עם הטבה נוספת במצבו, שוחרר נחום להתחלת הליך שיקומי ארוךץ הצוות בהדסה הגיע להיפרד ולחזק.

הוריו של נחום, זהבה ונפתלי כתבו עם צאתם, "תודה לבורא העולם ששלח לנו שליחים כמלאכים בהדסה עין כרם. לכולם לכולם אנחנו מודים-- מאנשי הניקיון שעבודתם חיונית, כוחות העזר החייכניים שעובדים קשה, האחים והאחיות המסורים שנותנים את כל הלב, המתמחים שעובדים לילות כימים ובכל זאת עושים כל מה שצריך ומתייחסים כל כך יפה גם בזמני עייפות לא פשוטה,

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מאחל לנחום החלמה מהירה בעהי"ת ושיקום מוצלח  

    ארבל

  2. החלמה מהירה ושיקום קל ואיתן, מהרה תחזור לאיתנך הראשון בע"ה  

    שירן

;