1. עמוד הבית
  2. בריאות ומדע
  3. חדשות בריאות

הדרן עלך: שנות חיים ובריאות יוסיפו לך

ירושלים, פלטרין של מלך, לבשה אתמול בערב חג • בראשות מרנן ורבנן, שרי התורה והחסידות שליט"א, נערך המעמד המרומם לסיום הש"ס • המוני בית ישראל ובני ירושלים הסתופפו בחיבה, ליתן כבוד ויקר ללומדי התורה ושוקדיה • בלב המעמד הנשגב, הוקרה מכבי על פועלה הרב ופריצת הדרך להובלת הרפואה בירושלים • שנות חיים ובריאות יוסיפו לך

כתבה מקודמת, ט' טבת תש"פ 06/01/2020 11:28

מכבי - הוקרה במעמד סיום השס מכבי - הוקרה במעמד סיום השס צילום: יח"צ

רבבות חגגו אתמול בערב בהיכל ארנה בירושלים, את המעמד המרכזי לסיום המחזור השלוש עשרה בתלמוד הבבלי, והתחלת מסכת ברכות במחזור הארבע עשרה. אלפים התקבצו לשמחתה של הישיבה העולמית של הדף היומי, שנוסדה בכנסיה הגדולה של אגודת ישראל בחודש אלול תרפ"ג, על ידי מרן הגאון ר' מאיר שפירא זצ"ל, רבה של לובלין.

בליבו של מעמד התורה הכביר, הוענקה אות הוקרה לבכירי מכבי שירותי בריאות, אנשי החסד, האמונים על צורכי הציבור ובריאותו, ומובילים את שירותי הרפואה: פרופ' משה רוח, יו"ר הנהלת מכבי; הרב שמחה שטיצברג, חבר הנהלת מכבי, חבר דירקטוריון אסותא וחבר הנהלת העיר בני ברק; הרב חיים פרוינד, חבר הנהלת מכבי ומנכ"ל עזר מציון;  מר גידי לשץ, ראש מחוז ירושלים והשפלה; והרב משה שלזינגר מנהל השיווק למגזר החרדי במכבי.

תעודת ההוקרה ניתנה לאות על השינוי העצום שחוללה מכבי בירושלים בתחום הבריאות, בהובלת ראש המחוז, מר גידי לשץ. שינוי זה מתנהל בעידודם של רבני העיר והקהילות בעיר, אשר מתוך היכרות עמוקה, סוללים את הדרך להתאמת השירותים לצרכי הקהילות בירושלים. הודות לעבודת הקודש של מכבי, זוכים התושבים לשירותי בריאות מומחים, המתאימים ברגישות רבה לאורחות חייהם, ומסייעים לשמור על בריאותם בבחינת 'ונשמרתם מאד לנפשותיכם'. ברגש ובעמל רב, שוקדת מכבי על חיזוק החיבור העוצמתי לחבריה, בני ירושלים ולומדי התורה, מרחיבה למענם את מרכזי השירות המקצועיים, מכוננת מפגשי בריאות על טהרת הקודש והצניעות, שלובה עימם ומתרגשת בשמחתם – שמחת גומרה של תורה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;