1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. חדשות חו"ל

הגבר הכה באגרופו את הילד היהודי בן ה-13

מקרה אנטישמי בלונדון: ילד יהודי בן 13 שנסע באוטובוס לכיוון סטאמפורד היל ביום ראשון האחרון, הוכה על ידי אנטישמי שגם צעק לעברו קריאות גנאי

יענקי פרבר, ט' טבת תש"פ 06/01/2020 18:36

"יהודים טיפשים" אנטישמי מאיים לרצוח יהודים אנטישמי מאיים לרצוח יהודים צילום: השומרים סטאמפורד היל

ילד בן 13 חטף אגרוף בבטנו מאנטישמי שהטיח בו: "אתם יהודים טיפשים, חושבים שאתם הבעלים של העולם". האירוע התרחש על אוטובוס בלונדון שנסע לכיוון סטאמפורד היל ביום ראשון האחרון. כך דווח ארגון השומרים של סטאמפורד היל.

לדברי השומרים, הילד הצעיר נסע לכיוון סטמפורד היל לפני הצהריים ביום ראשון כשהותקף, השומרים שהוזעקו למקום זיהו את התוקף, גבר, שצעק קריאות אנטישמיות גסות נגד יהודים.

משטרת המטרופולין בלונדון אישרה שקיבלה דיווח על תקיפה אנטישמית, אך לא בוצע כל מעצר והחקירה נמשכת. הם הוסיפו כי לא קיבלו דיווחים על פציעות קשות.

כמו בניו יורק, גם בלונדון יהודים מותקפים, אמנם בתדירות נמוכה יותר ביחס לניו יורק שם יש תקיפה כל יום ולפעמים אף מספר תקיפות ביום, אך בעוד החרדים בניו יורק ובניו ג'רזי סובלים מפיגועים קשים, בלונדון המצב הרבה יותר רגוע, אך עדיין היהודים סובלים מתקיפות. 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. חייבים להכפיל את מספר החרדים בלונדון.  

  שריר

  • כמה שטויות אתה מדבר על כל היהודים לעלות לארץ ישראל מהר  (ל”ת)

   ר

 2. שיתעלפו כל האנטישמים המנוולים האלו פתאום יצאו מהחורים כמו חולדות וכאן המקום לקרוא לכ אחינו שבגולה שהגיע הזמן לעלות לארץ ישראל שלנו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  (ל”ת)


 3. הכלל העולה כל זמן שרודפים את שומרי התורה בארץ, האנטשמיות גוברת בגולה, אם אנו לא יודעים מי אנחנו אז אומות עולם מזכירים לנו.  (ל”ת)

  שלום

;