1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. ערוץ הכנסת

'דגל' מצטרפת ל'וועדת הדיור'

החברים החדשים ב'וועד לפיתרון מצוקת הדיור' בראשות הגר"י סילמן קיבלו את ברכת הגרי"ש אלישיב. מזכיר הוועדה - מנחם שפירא. מינויים חדשים ב'דגל': כרמל - מ"מ מזכ"ל התנועה
יוסי כץ, כתב בחדרי חרדים, כ"ד תמוז תשס"ט 16/07/2009 08:09

מצטרפים. הגר"י סילמן מצטרפים. הגר"י סילמן


משהו טוב עובר על סיעת 'דגל התורה' בימים אלו. מוסדות המפלגה מציגים מינויים חדשים, שאמורים להביא לחיזוק הקשר בין הסיעה לבוחריה.

הג'וב הראשון, שנתפר במיוחד לצרכים פנימיים, הוא מינויו של מנחם כרמל. כרמל, שהוצב במקום השלישי של הסיעה, בבחירות לכנסת, התמנה לתפקיד ממלא-מקום מזכ"ל 'דגל התורה'. המינוי, שאינו טומן בחובו השפעה מעשית, בא בכדי למסמר את מקומו של כרמל בהיררכיה של 'דגל התורה'.

כזכור, קודם לבחירות הכלליות, נאבק מנחם כרמל עם יעקב גוטרמן על המקום השלישי בסיעה. המינוי של כרמל, שזכה בקרב בסופו של דבר, גרם למרמור גדול בקרב חלקים בסיעה, ואלו אף איימו שלא יצביעו לרשימה שסימנה ג', וכל זאת בשל השתייכותו של כרמל לפלג מסויים במריבה על ישיבה חשובה.

המינוי החדש מסמן, איפוא, לכל הממורמרים: הצבתו של כרמל במקום השלישי, היא סופית. גוטרמן ייאלץ, לפי שעה, להמתין לסיבוב הבא. בפוליטיקה, אגב, הסיבוב בא יבוא, ומהר מהצפוי.

פעילות נוספת אותה חונכים ב'דגל התורה' בימים אלו, הנוגעת לרבים בימים אלו, היא הטיפול במצוקת הדיור. ב'דגל התורה' החליטו להצטרף ל'וועדת הדיור', בראשותו של הגר"י סילמן.

לצורך כך התכנסו אמש (ד) בבית הגרי"ש אלישיב הנציגים שנבחרו לשמש כחברים ב'וועד לפיתרון מצוקת הדיור': שבתאי מרקוביץ, משה מונטג, אברהם רובינשטיין, רפאל הוכמן, איצ'ה רייך, אברהם דייטש, ונחום גיטלר. את תפקיד מזכיר הוועדה ימלא מנחם שפירא, המשמש כאחראי על הועדה המוניציפאלית ב'דגל התורה'.

הגרי"ש עודד את הנציגים להשיג פתרונות מהירים למצוקת הדיור החריפה. הוא הוסיף כי באם יצלחו במלאכתם הרי שברכת ה' עליהם, וברכתו נתונה להם להצלחה וברכה.

אפרופו, איצ'ה רייך: בימים האחרונים נכנס ראש מועצת רכסים לשעבר, לכהן כמנכ"ל נוסף ברשת הגנים. המינוי, שנעשה בתיווכו של יו"ר ועדת הכספים משה גפני, התקבל בשמחה בהנהלת הרשת. רייך הינו בעל ניסיון ניהולי רב, ואלה מקווים כי יביא איתו לרשת את נסיונו ומרצו, ויפעל להרגעת הרוחות וחלוקת משכורות בצורה סדירה לגננות.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. הכוללים מתרוקנים כי כולם מקבלים מינוי לוועדות הרבות  

  יוסי מרינסקי

 2. הבעיה בכרמל אינה מחבלותו  

  הירש

 3. הקמתי ועדה שתפקח על הועדות  (ל”ת)

  הרבה שקלים

 4. ממורמרים , ממורמרים , אבל תכלס רק בגללם הוא לא בכנסת !  

  מה זה חשוב

 5. משכורות  

  רשת הגנים

 6. העם רוצה דיור בזול  

  הרב יוסף חשין

 7. אסור לדבר, אבל למישהו יש הבטחה מי יקבע  

  יחיאל

 8. א-ט-י-א-ס שנתן להקים את ועדת הרבנים לעניני תקשורת בלי פרענקים יתן גם לועדה הזאת להיות בלי פרענקים והם יגרשו כל פרענק מפרוייקטים!! הכל מכוחנו  

  פרענק מצוי