1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. פוליטי

סופית: משה כחלון יפרוש מהחיים הפוליטיים

בפעם השנייה, שר האוצר משה כחלון צפוי לפרוש מהחיים הפוליטיים ולהודיע על כך בשעות הקרובות - לא ישתבץ ברשימת הליכוד לכנסת הבאה

ארי קלמן, ט"ו טבת תש"פ 12/01/2020 11:46

לא ישובץ ברשימת הליכוד משה כחלון משה כחלון צילום: נועם ריבקין-פנטון, פלאש 90

בפעם השנייה, שר האוצר משה כחלון צפוי לפרוש מהחיים הפוליטיים. הפרישה מגיעה כחמש שנים לאחר שחזר לפוליטיקה והקים את מפלגת 'כולנו'. בשעות הקרובות צפוי כחלון להודיע על כך באופן רשמי.

על פי הדיווחים, משה כחלון ששולב במערכת הבחירות האחרונות במקום החמישי ברשימת הליכוד, הודיע להנהלת התנועה כי הוא מבקש שלא להשתבץ ברשימה לכנסת ה- 23 ולמעשה רצונו הוא לפרוש מהחיים הפוליטיים.

כחלון שפרש כבר בעבר מהחיים הפוליטיים, חזר לכנסת עם סיעת כולנו, שהייתה למפלגה החברתית בכנסת ה-20. בבחירות לכנסת ה21 הוא הצליח להיכנס בזכות קולות בודדים וזכה לארבעה מנדטים בלבד

לאחר פיזור הכנסת ה-21, הפתיע כחלון והתחבר לרשימת הליכוד יחד עם חבריו לרשימה הוא שובץ במקום החמישי, כשהוא ממשיך לכהן כשר האוצר. בתקופה זו הוא מיעט להתראיין או להתבטא בנושאים שעל הפרק והפרידה הייתה נראית רק עניין של זמן.

כחלון הודיע בימים האחרונים לראש הממשלה על כוונתו לפרוש מהחיים הפוליטיים כשלטענתו, הוא מיצה את תפקידו כשר האוצר ורצונו הוא לשהות לצד משפחתו ונכדיו. בשעות הקרובות צפוי כחלון להודיע על כך באופן רשמי.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מעולם לא פרש ולא יפרוש ח"כ חרדי מהכנסת  (ל”ת)

    שריר

  2. ברוך שפטרנו. עשה מיסים לא הגיוניים על עסקאות נדלן.  

    רוחיק

;