1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חו"ל

יחד עם נתניהו: פוטין ייפגש מחר עם אמה של נעמה יששכר

הקרמלין הרוסי מאשר, כי במהלך ביקורו בישראל צפוי נשיא רוסיה ולדימיר פוטין להיפגש מחר (חמישי) עם אמה של נעמה יששכר, יפה יששכר • השיחה בין השניים אמורה להתקיים במהלך הפגישה של הנשיא הרוסי עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, וישתתף בה גם הפטריארך היווני

קובי בורנשטיין, כ"ה טבת תש"פ 22/01/2020 16:12

כיוון חיובי? פוטין ונתניהו פוטין ונתניהו צילום: Marc Israel SellemPOOLFLASH90

הקרמלין הרוסי מאשר, כי במהלך ביקורו בישראל צפוי נשיא רוסיה ולדימיר פוטין להיפגש מחר (חמישי) עם אמה של נעמה יששכר, יפה יששכר. השיחה בין השניים אמורה להתקיים במהלך הפגישה של הנשיא הרוסי עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, וישתתף בה גם הפטריארך היווני.  

כזכור, הקרמלין הודיע לפני יומיים, כי נשיא רוסיה ולדימיר פוטין ידון עם ראש הממשלה נתניהו לגבי חנינה לנעמה ישככר - הישראלית שנגזרו עליה 7.5 שנות מאסר בעוון החזקת 9 גרם חשיש. 

סוכנות הידיעות הרוסית טאס"ס מדווחת, כי דוברו של פוטין אמר כי ישנה "סבירות גבוהה" שהנושא יעלה לדיון במהלך ביקורו של פוטין בארץ. פוטין צפוי לנחות מחר בנתב"ג לביקור רשמי בארץ, לרגל טקס לציון 75 שנה לשחרור מחנה ההשמדה אושוויץ. 

גורם בכיר בממשלת ישראל הבהיר כי הבקשה לשחרור יששכר היא הומניטרית ולא תהיה עסקה עם רוסיה בשל כך. לדבריו, הבקשה היא לחנינה מלאה, אך ישנה גם אפשרות של ריצוי עונש בישראל וחנינה מהנשיא ריבלין.

כמו כן, ראש הממשלה נתניהו יחד עם ראש המל"ל מאיר בן שבת נפגשו לפני כיומיים עם יפה יששכר אמה של נעמה, לדון במקרה המורכב. יפה יששכר ובתה ליעד יצאו מחויכות מהשיחה עם נתניהו, ואמרו כי הן "מקוות לשחרור מהיר". משפחת יששכר התבקשה להוריד פרופיל ציבורי ולהימנע מפעולות מחאה בזמן ביקורו של פוטין.

 

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. יהיה חנינה אל תדאגו - כי כך גזרו בשמים  (ל”ת)


;