1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חו"ל

השגריר בצרפת: ישראל שורפת ילדים פלסטינים

שגריר פלסטין בצרפת טען בראיון לטלוויזיה הפלסטינית כי ישראל עושה שואה לעם הפלסטיני | בתוך כך, ברשות הפלסטינית מצהירים כי אם מתווה טראמפ לא יכלול חזרה לקווי 67 שבירתה מזרח ירושלים, גם מדינות ערב ידחו את התכנית

יענקי פרבר, כ"ז טבת תש"פ 24/01/2020 07:44

ברשות כועסים על תכנית המאה שגריר פלסטין בצרפת שגריר פלסטין בצרפת צילום: צילומסך

"ישראל שורפת ילדים פלסטינים ועושה שואה נגד העם הפלסטיני", כך אמר שגריר הרשות הפלסטינית בצרפת סלמאן אל-הרפי בראיון לטלוויזיה הפלסטינית, ערב פתיחת אירועי פורום השואה העולמי.

כמו כן ברשות הפלסטינית מזהירים כי פרסום תכניתו המדינית של טראמפ יגביר את המתיחות באזור וברחוב הפלסטיני בפרט. בכיר פלסטיני המקורב לאבו מאזן אמר ל'כאן חדשות' כי עיתוי הפרסום נועד להציל את ראש הממשלה נתניהו ולחזקו בבחירות הקרובות. הוא ציין כי אבו מאזן לא זומן לוושינגטון לאור הנתק בין המוקטעה לבית הלבן, וכי ההנהגה הפלסטינית תסרב לקבל עותק מהתכנית כל עוד הממשל לא יחזור בו מההכרה בירושלים בירת ישראל.

עוד אמר הבכיר הפלסטיני כי אם התכנית לא תכלול מדינה פלסטינית בקווי 67 שבירתה מזרח ירושלים, היא תיוולד מתה כלשונו ולא רק הפלסטינים, אלא גם מדינות ערב ידחו אותה על הסף. כך מדווח גל ברגר ב'כאן 11'.

הבלוג 'אינטלי טיימס' מציין כי "‏צריך לומר, מבלי להיכנס לנכון או לא, כי לתכנית המאה אין כרגע שותף בצד הפלסטיני, אבל כן יש מי שישמחו לגרור את השטחים להתקוממות, ולתרחיש זה כבר מתכוננים במערכת הביטחון".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. .  


  2. רשעים , שקרנים , רוצחים , אנסים , גנבים , גאוותנים , חוטפים , מטורפים , וכל הרע שיש !  (ל”ת)


  3. אמן כן יהי רצון! שתהיה לכם שואה! מהפה שלך ערבוש מסריח  (ל”ת)