1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חו"ל

פתח באש והרג 6 אנשים - כולל את הוריו

אירוע חמור: צעיר בן 26 פתח באש בתוך מקום בילוי מקומי בגרמניה ורצח ששה אנשים ובהם שני הוריו

קובי בורנשטיין, כ"ח טבת תש"פ 25/01/2020 23:25
תגיות:

אירוע חמור אילוסטרציה אילוסטרציה צילום: unsplash

צעיר בן 26 פתח באש בתוך מקום בילוי מקומי בגרמניה ורצח ששה אנשים ובהם שני הוריו. המקרה המזעזע התרחש ביום שישי בעיירה רוט-אם-זי שבמחוז באדן-וירטמברג בדרום גרמניה.

הצעיר, נכנס מסיבה שאינה ידועה למקום בילוי מקומי, ופתח באש. בעקבות הירי נקבע מותם של ששה בני משפחה - שלושה גברים ושלוש נשים, ובהם שני הוריו של הצעיר. שני בני אדם נוספים נפצעו באורח קשה.

כזכור, בליל שבת שעברה, בעיירה גרנסטוויל שבמדינת יוטה שבארה"ב, שבה חיים 11 אלף איש, ילד צעיר פתח באש בבית פרטי, ורצח אשה, שני ילדים וילדה.

בעקבות דיווח על כוחות ירי, הגיעו כוחות המשטרה לבית בסביבות השעה 19:00 בערב הגיע דיווח משטרתי על קולות ירי וצעקות בבית פרטי בעיירה. השוטרים שהגיעו למקום מצאו את גופותיהם של האשה והילדים. ככל הנראה יש קשר בין המעורבים באירוע, אך המקרה נמצא תחת צו איסור פרסום. 

כתוצאה מהממצאים במקום הבינו כוחות המשטרה כי ישנו אדם נוסף שנפצע באירוע אך הוא לא היה במקום. לאחר בדיקה נתגלה כי גורם שלישי שלא היה מעורב באירוע לקח ברכבו את הפצוע ואת החשוד לבית החולים. השוטרים שהגיעו לבית החולים עצרו את הנער החשוד שנשלח למתקן מעצר לקטינים. מצבו של הפצוע יציב.

הילד שנעצר צפוי לעמוד לדין על עשרה סעיפי אישום, בהם רצח בנסיבות מחמירות.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;