1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חו"ל

באו לאסוף את המרצדס ונשדדו באכזריות

מפחיד ומזעזע: זוג שרכשו באיביי מרצדס במחיר מציאה, גמעו כשלוש מאות קילומטר בשביל לאסוף אותה, אלא שבהגיעם אל היעד, הם הותקפו באכזריות ונשדדו | המשטרה טוענת כי מדובר באותה כנופיה שכבר ביצעה תשעה מעשים דומים

יענקי פרבר, א' שבט תש"פ 27/01/2020 12:06

היזהרו עם הרכישות באינטרנט שלט של מרצדס/ג'יימי הלאם שלט של מרצדס/ג'יימי הלאם צילום: באדיבות המצלם

זהירות עוקץ! בריונים רעולי פנים היכו מכות רצח זוג, ושדדו 9,000 ליש"ט במזומן במארב מפחיד עם נשק חם, הזוג נסע כ-300 ק"מ בכדי לקנות רכב מסוג מרצדס שראו ב'איביי', אך "המוכרים" מתברר היו שודדים.

מורה לנהיגה ג'יימי הלאם, בן 48, וארוסתו ג'ורג'ינה, ראו מרצדס שמצאה חן בעיניהם באתר המכירות 'איביי'. והצליחו לזכות במכרז. הם נסעו כ-300 קילומטרים מביתם בנוריץ למנצ'סטר עם המזומנים, אך נקלעו למארב על ידי שני שודדים חמושים כשהגיעו לכתובת המצוינת בתיעוד הרישום של המכונית.

ג'יימי סיים את השוד עם פצע בעין, שבר באף, ועצם שבורה, ועשוי לעבור ניתוח.

משטרת מנצ'סטר חוקרת את השוד ופרסמה, כי הכנופיה עומדת מאחורי לפחות תשעה שודים דומים אחרים, הם מוכרים מכוניות ב'איביי', ואז תוקפים את הקונים. ונמלטים עם הכסף.

ג'יימי וג'ורג'ינה הגיעו לכתובת בה נרשמה המכונית לפני שקיבלו שיחה מה'מוכר' ששאל היכן הם נמצאים.

לפני שהבינו מה קורה, טנדר עצר מולם וחסם אותם, ושני בריונים רעולי פנים קפצו החוצה.

כשמורה הנהיגה ג'יימי התעמת עם אחד הגברים, השני כיוון אקדח לעבר חברתו המבועתת שהחזיקה בכסף כשהיא יושבת במכונית. לאחר מכן הבריונים החלו להכות אותו ובעטו בו על האדמה עד שחברתו פתחה את דלת המכונית.

ג'ורג'ינה המבועתת שאקדח היה מכוון לראשה, מסרה לשודדים את המזומנים. הזוג אמר כי הם בדקו את פרטי המוכרים עד כמה שיכלו, לפני שיצאו לדרך למנצ'סטר.

ג'יימי פרסם בפייסבוק תמונה המציגה את פציעותיו כאזהרה לאחרים להיזהר ברכישת מוצרים באינטרנט.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;