1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

מקלב: "ליברמן מסתובב עם טלפון כשר כמו טרוריסט" • צפו

בראיון שהעניק היום חבר הכנסת אורי מקלב, הוא תוקף בצורה חריפה את אביגדור ליברמן ואת מפלגתו ישראל ביתנו, אותה הוא מכנה "מפלגת פשע" • צפו

ארי קלמן, ז' שבט תש"פ 02/02/2020 13:49

מתקפה חזיתית ליברמן למקלב: "לא משמיץ אישית" ליברמן למקלב: "לא משמיץ אישית" צילום: באדיבות המצלם

מתקפה חריפה: בדגל התורה מחריפים את הטון כלפי יושב ראש ישראל ביתנו חבר הכנסת אביגדור ליברמן. חבר הכנסת אורי מקלב טוען היום (ראשון) בראיון לתוכנית 'שחור לבן', כי ישראל ביתנו היא "מפלגת פשע" ואף הביא לכך ראיה.

"400 איש נחקרו בישראל ביתנו, 200 חברי המפלגה שלו, עשרות מהם הואשמו וחלקם עדיין בהליכים משפטיים, אנשים הכי קרובים אליו. כל ההתנהלות המסתורית שלו", אמר מקלב.

לדברי חבר הכנסת מקלב שציטט את ליברמן ואמר, כי "הדבר היחיד שבו הוא קרוב לדת זה הטלפון הכשר". מקלב תהה, "מי מסתובב חוץ מדתיים וחרדים עם טלפון כשר?", מקלב משיב לשאלתו וקובע כי מי שמסתובב עם נייד כשר זה רק "משפחות פשע וטרוריסטים" כשהרמז ברור.

"אין ספק", קבע מקלב בדבריו "שמפלגת ישראל ביתנו היא מפלגת פשע, היא מפלגה שמתחילה ועד הסוף, אנשים הכי קרובים ראו את כל השוחד, ההונאה והפרת אמונים כחלק מתהליך, זה היה הרבה, זה לא היה אחד שטעה, זה היה קשר מפלגתי" הוא פוסק.

ליברמן הגיב לדבריו של מקלב ומסר ל'בחדרי חרדים': "כשאורי מקלב משתלח ב"ישראל ביתנו", אני בטוח שהצדק עמנו. מקלב מנסה לחפות על המשתמטים ועל מסחטת הכסף של המפלגות החרדיות מתקציב המדינה על חשבון מערכת הבריאות, הזוגות הצעירים והחיילים".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. קשקשת בגרוש!  

  שאול

 2. מקלב,מה עם הפיאות???  

  אורבך

 3. מקלב לא ראוי  

  טוביה קרמר

 4. הגדרה עדינה מדי.  

  אלי

 5. לברמן  


 6. אני לא מאוהדי ליברמן אבל תודו שהוא צודק  

  אורי

 7. איפה בדיוק ליברמן עשה צבא  

  יונבסקי

 8. ליברמן  

  קובי

 9. מקלב צודק זה נכון  (ל”ת)

  חיים