1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. ערוץ הכנסת

העיתונאי: "מה שקרה בכנסת זו בושה וחרפה"

כתב המשפט של חדשות 13 אביעד גליקמן, כותב בפוסט זועם בטוויטר את דעתו על החסינות שהותירו חברי הכנסת לחברם ח"כ חיים כץ. "כתב האישום נגד השר כץ הוא מקרה מורכב" 

יחיאל גלאי, י' שבט תש"פ 05/02/2020 13:32

חסינות כץ חיים כץ חיים כץ צילום: באדיבות המצלם

כתב המשפט של 'חדשות 13' אביעד גליקמן, תוקף בחריפות את החסינות שהותירו חברי הכנסת לשר לשעבר ח"כ חיים כץ ובפוסט זועם שפרסם בחשבןם הטוויטר שלו הוא כותב "מה שקרא אתמול בכנסת זו בושה וחרפה".

גורמים פוליטיים נוהגים לכנות את גליקמן בלעג כדובר הפרקליטות וככזה שתופס את צד מערכת המשפט באופן תדיר.

"מה שקרה אתמול בכנסת זו בושה וחרפה" כותב גליקמן הנזעם. "חברי הכנסת לא היו צריכים לתת חסינות לשר חיים כץ. לא בשביל זה נועד חוק החסינות. פשוט בזיון".

"כתב האישום נגד השר כץ הוא מקרה מורכב" כותב גליקמן ומסביר כי "אני אישית לא בטוח שהיה צריך להגיש אותו. אבל וזה האבל הגדול חיים כץ צריך להתמודד איתו בבית משפט. לפרוש שם את טענותיו המשפטיות. לא בכנסת".

גליקמן טוען כי "אף אחד לא רדף את השר כץ ולא לזה כיוון המחוקק. השר כץ סבור שנעשה לו עוול?" כותב גליקמן, "בבקשה שיתמודד עם זה כמו כל אזרח בבית המשפט והלוואי ויזוכה. אבל כל מי שהצביע בעד מתן החסינות טעה טעות חמורה".

כזכור, אמש (שלישי) ההצבעה על השארת החסינות המהותית לכץ עברה ברוב של 17 חברי כנסת. תמכו בה כל חברי גוש הימין והסיעות החרדיות. חברי הסיעה הערבית וחלק מכחול לבן נמנעו.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בדיוק בשביל זה נועד חוק החסינות  

  דייב

 2. גליקמן שמאלן נבזה !  

  חיים

 3. דעת העתונאי (אם יש לו בכלל דעה) היא דעת יחיד, ולא צריך להתחשב בו  (ל”ת)

  צבי

 4. גליקמן כתב החצר של מנדלבליט! שניהם בושה לאנושות  


 5. כלב שמירה של מערכת המשפט  

  חצקל

;