1. עמוד הבית
 2. משפט ופלילים
 3. פלילים

גילוי עריות: כתב אישום יוגש נגד הצעיר שתקף את אחותו בת ה-15

וּבִעַרְתָּ הָרָע מִקִּרְבֶּךָ: כשבוע לאחר מעצרו של צעיר בן 21 על ידי המשטרה- תוגש הצהרת תובע לקראת הגשת כתב אישום בתחילת שבוע הבא • פרקליטיו של החשוד: "רק היום מסתיימת החקירה"

אלי שלזינגר, י"א שבט תש"פ 06/02/2020 09:05

מעשה מחריד ביותר צללית צללית צילום: unsplash

וּבִעַרְתָּ הָרָע מִקִּרְבֶּךָ: כשבוע לאחר מעצרו של צעיר בן 21 על ידי המשטרה, בדיון שיתקיים היום בעניינו, תוגש הצהרת תובע לקראת הגשת כתב אישום בתחילת שבוע הבא.

מדובר במקרה מחריד של גילוי עריות עליו דיווחנו ב'בחדרי חרדים' בשבוע שעבר, בו הנערה בת ה-15 פונתה לבית החולים שם עברה הליך רפואי כירורגי בעקבות מעשיו האכזריים והנוראיים של אחיה בן ה-21.

בתום ביצוע פעולות חקירה מורכבות וביסוס התשתית הראיתית יביאו חוקרי משטרת ישראל את החשוד, בן 21, בשעות הבוקר, אל בית משפט השלום באשקלון לדיון בהארכת מעצרו, כאשר המשטרה תגיש בדיון הצהרת תובע בדבר כוונת הפרקליטות להגיש כנגד החשוד כתב אישום ובקשה לעצרו עד תום ההליכים המשפטים.

עורכי הדין יהודה פריד וטל גבאי

פרקליטיו של החשוד, עו"ד יהודה פריד ועו"ד טל גבאי אומרים ל'בחדרי חרדים' כי רק "היום מסתיימת החקירה. אנחנו נלמד את החומרים ונביא את תגובתנו הספציפית בהמשך. נטען כמובן בשלב הראשון לשחרר את מרשנו למעצר בית".

הערת המערכת: ישנם לא מעט מקרים חריגים ומחרידים, חלקם מתרחשים במגזר החרדי. במרבית המקרים, הדבר אינו מתפרסם ונותר חסוי מהציבור. לפני מספר שנים כאשר 'בחדרי חרדים' החל לכתוב ולהציף את הנושא, בעידוד רבנים, היו מי שהרימו גבה. אך אנשי המקצוע העידו כי המוּדעוּת והשיח בנושא חשובה, ולכן 'בחדרי חרדים' ימשיך להציף את הנושא, תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, על פי כללי ההלכה.עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. לא יתכן ???  


 2. וכמה סיפורים יש שמשתיקים אותם  

  אסתר

 3. מי אלה החלאות שתמורת בצע כסף מגינים על כל מטונף  (ל”ת)

  אהרן באראק

  • מניין אתה יודע שהחשוד אשם . 

   מניין

 4. יודעים למה?  (ל”ת)


 5. גלוי עריות  


  • מעצר בית.......... (ל”ת)


 6. לא מבין איך עורכי דין עבור כסף מסוגלים לייצג פדופיל ברמה כזה גבוה  

  מוטי

 7. מה ההורים עושים במקרה הזה  

  אני

 8. הכלה ניצלה