1. עמוד הבית
 2. משפט ופלילים
 3. פלילים

החשוד בתקיפת אחותו בת ה-15 - חתן מאורס

פרשת התקיפה החמורה במשפחה החרדית: ל'בחדרי חרדים' כי החשוד שנגדו הוגש הבוקר הצהרת תובע לקראת הגשת כתב אישום נגדו, התארס לאחרונה | לטענתו הוא נלקח בכוח והוסע ברכב בעיצומה של השבת | מאידך, גורמים בשב"ס אומרים ל'בחדרי' כי העצור לא התנגד

אלי שלזינגר, י"א שבט תש"פ 06/02/2020 22:04

פרשת התקיפה בתוך המשפחה חופה. אילוסטרציה חופה. אילוסטרציה צילום: יעקב נחומי, פלאש 90

לבית משפט השלום באשקלון, הוגשה הבוקר (חמישי) הצהרת תובע מטעם הפרקליטות, נגד צעיר חרדי בן 21 - שהתארס בשבועות האחרונים - החשוד כי ביצע עבירות חמורות מאוד באחותו בת ה-15. מעצרו הוארך עד ליום שני, אז הפרקליטות צפוייה להגיש כתב אישום חמור.

מהפרטים שהגיעו ל'בחדרי חרדים' עולה כי חוקרי המשטרה פנו לאב הנערה והחשוד, לאחר שעלה חשד חמור לגילוי עריות, וביקשו כי בנו ייגש לתחנת משטרה לצורך חקירה. זה היה ביום חמישי שעבר, הבן שהה באותה העת בבני ברק ופנה לעסקן מקומי על מנת שילווה אותו לתחנה. משיחות שערך אותו עסקן, הפנו אותו מתחנה לתחנה, מבני ברק לירושלים ומשם לראשון לציון. בסופו של דבר הוא הגיע לתחנת משטרה בדרום שם נעצר ונחקר.

למחרת מעצרו, ביום שישי, הובא לבית משפט השלום, שם הוארך מעצרו וביהמ"ש הורה לשלוח אותו לבדיקה פסיכיאטרית לדרישת פרקליטיו עורכי הדין יהודה פריד וטל גבאי. לאחר מכן החשוד הוחזר לתא המעצר. אולם להפתעתו, שעות ספורות לאחר מכן - הגיעו לקחתו לבדיקת כשירות גופנית למעצר. העצור הסביר כי הוא שומר שבת, אך הוא נלקח בכוח והוסע ברכב בשבת לבדיקה.

גורמים בשב"ס אומרים ל'בחדרי חרדים' כי בניגוד לטענה זו, העצור לא התנגד.

כפי שדיווחנו הבוקר, הוא הובא בשנית לבית המשפט, עם סיום החקירה והוגשה נגדו הצהרת תובע לקראת הגשת כתב אישום בשבוע הבא. אולם להפתעת עורכי הדין התברר כי החשוד טרם נבדק פסיכיאטרית והשופטת דרשה לבצע זאת בהקדם.

פרקליטיו עו"ד יהודה פריד ועו"ד טל גבאי מסרו ל'בחדרי חרדים' כי הצהרת תובע משמע שהסתיימה החקירה. "אנו מבינים שמרשינו נחשד בעבירות חמורות בהרבה" כאשר נבדק החשד שפגע בנוסף גם באחות הגדולה יותר בגיל 17 - "אולם כרגע האשמה מכוונת כלפי עבירה אחת".

עורכי הדין יהודה פריד וטל גבאי

עוד הוסיפו, כי לאחר הגשת כתב האישום, כך שיקבלו את כל חומרי הראיות לידיהם, "נגבש את כתב ההגנה". בשלב הראשון, יבקשו עורכי הדין לשחרר את החשוד למעצר בית.עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. איך אומרים במרוקאית.. רק שבת חסרה לו...  

  איוונקה מקזבלנקה

 2. כיום מחקרים מדעיים בכל העולם מעידים שאפשר לערוך בדיקות  

  נקווה שהאבחון הפסיכיאטרי לא נעשה באופן אמפירי

 3. הזוי ,,צריך לדעת את זה ומאד להיזהר ,ולדעת שיש אנשים כאלה ,,אבל צריך להסביר גם להם ,,שאח"כ לא יהיה להם פחד ליתחתן ,ולדעת שהרוב המוחלט זה אנשים טובים ,ויש אנשים לא טובים כמו בגברים כךם גם בנשים ,,כמובן ליתבונן ,ולהדריך אותם לזהות ,ואחד הדברים להסביר להם ,שגבר לא אמור לדבר עם אישה ,ואם זה קורה אז צריכה ליזהר ,וגם פה שזה אחות ,הרבה פעמים יש סימנים מוקדמים ,ושתשמור ממנו מרחק ,ואם הוא קצת מתקרב אליה שתיתרחק  (ל”ת)

  יוסי

  • תחליט אם אתה יוסי או יוני או שמואל (ל”ת)

   מה נהיה

 4. אני לא מצליח להבין איך קורה דבר כזה ,איך אדם לא שומר על עצמו ,,זה מינימום ,שיחשוב מה היה קורה אם היו עושים את זה לא ,,איך זה שאין עדיין מודעות לאנשים ,,וגם לנשים שיזהרו מגברים [כמובן כבדהואו וחשדהוא ולא לישתגע] אבל לדעת שגברים רגילים לא אמורים ליצור קשר אם נשים ואם זה קורה לשים עין ,ושיטפלו בזה כי לרוב זה נובע מבעיות נפשיות  (ל”ת)

  יוני

 5. שישימו לזה סוף ,כל אחד שעושה כזה דבר יקבל מאסר שנים ואף אחד לא יאיז לחשוב על הכיוון הזה ומי שיעשה זה כנירא אדם ששיך למחלקה הסגורה ביותר בברבנאל ,,,במקום שנראה כל היום כותרות על מקרים כאלה ועוד באתרים חרדים ,,לא מבין למה מושכים עם זה ,,,זה עושה מלא בלאגן צריך למגר בעונשים כבדים ואפילו מאד ,,במקום מה שניהיה היום ,ושגברים הופכים למפלצות בזכות כמה חולים ,ובזכות כמה מפגרות פימיניסטיות הם מעלות את זה ,,  (ל”ת)

  שמואל

 6. א"א לשמוע את זה תמגרו את כל החולים האלה ,ואיתם את הפימיניסטיות שעושות מיזה רעש ,,ויהיה שקט ועולם טוב  (ל”ת)

  אשר

 7. אריות חמור מחילול שבת  (ל”ת)

  משה

 8. שומר שבת דחילק  

  משה

 9. עונת תלמיד חכם מע"ש לע"ש  (ל”ת)

  יונה לייפסון

;