1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. פלילים

ביישוב הערבי: "יהודים להתעורר, להפסיק להתבולל"

לפנות בוקר בכפר גוש חלב בגליל העליון, נוקבו גלגלים של עשרות כלי רכב. במקום גם רוססו 2 כתובות על 2 מבנים: "יהודים להתעורר", "להפסיק להתבולל" • נתניהו: "אני מגנה בתוקף"

אלי שלזינגר, ט"ז שבט תש"פ 11/02/2020 09:56

עשרות צמיגים נוקבו שוטר גובה עדויות שוטר גובה עדויות צילום: דוברות המשטרה

לפנות בוקר (שלישי) בכפר גוש חלב בגליל העליון, נוקבו גלגלים של עשרות כלי רכב. במקום גם רוססו 2 כתובות על 2 מבנים: "יהודים להתעורר", "להפסיק להתבולל".

כוחות משטרה הוזנקו למקום, אוספים ממצאים בזירה ופתחו בחקירת האירוע. "משטרת ישראל רואה בחומרה ומוקיעה כל פשעי שנאה לאומנית ותפעיל את כל האמצעים שברשותה בשילוב גורמים נוספים, לאיתור זהות החשודים ולהבאתם לדין" נמסר מהמשטרה.

צילום: דוברות המשטרה

בכאן 11 דווח כי ראש המועצה אליאס אליאס כינה את האירוע "פעולת טרור נגד אזרחים ערבים". ראש המועצה ציין כי הושחתו כ-200 כלי רכב ומבנים. "הנזק מוערך במאות אלפי שקלים", נמסר מהמועצה.

מארגון תג מאיר הנלחם בפשעי שנאה נמסר: "יש לגנות בתוקף את התקפת הטרור היהודי הלילה על היישוב ג'יש. תושבי ג'יש מותקפים תדירות בשנים האחרונות - ללא עצורים וללא העמדות לדין. יש לעצור את פעילי הטרור היהודי ומיד".

ראש הממשלה בנימין נתניהו: "אני מגנה בתוקף את כתובות הנאצה והשחתת הרכוש בכפר ג׳ש הלילה. אנחנו נמצא את מפירי החוק ונמצה עימם את הדין. איננו מוכנים לקבל התקפות כלשהן על אזרחינו".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. התבוללות  


;