1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. חדשות פוליטיקה

4 ימים קודם הבחירות: מועצת חכמי התורה תתכנס ל"דיון חירום"

פרסום ראשון: בתנועת ש"ס צפויים לערוך 'כנס חירום' במעונו של נשיא מועצת חכמי התורה הגר"ש כהן ובהשתתפות בכירי הרבנים הספרדים • המטרה: להעיר את השטח החרדי ערב הבחירות ולחזק את האפשרות של הקמת גוש ימין עם 61 מנדטים • 'בחדרי חרדים' עם כל הפרטים

ארי קלמן, כ"א שבט תש"פ 16/02/2020 12:55

פרסום ראשון חכם שלום כהן חכם שלום כהן צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

ארבעה ימים בלבד קודם שיצעדו אזרחי ישראל לקלפיות בפעם השלישית תוך שנה וקצת, בתנועת ש"ס צפויים לערוך כנס חירום במעונו של נשיא המועצת. זאת במטרה להעיר את השטח החרדי.

ל'בחדרי חרדים' נודע כי הכינוס מתוכנן להתקיים במעונו של נשיא מועצת חכמי התורה הגר"ש כהן ביום רביעי הבא, שם צפויים להשתתף חברי מועצת חכמי התורה ובכירי הרבנים הספרדי. הכינוס מוגדר כ"כינוס חירום".

כמו כן, במהלך הכינוס צפוי להשמיע נשיא המועצת קול זעקה על גודל המערכה ועל הסכנה המרחפת על הציבור החרדיף בפרט במערכה השלישית. הקרב הוא על גיוס 61 מנדטים להקמת ממשלת ימין.

מלבד עצם הכינוס, מדובר בהיסטוריה שחוזרת, שכן בתקופת הנהגתו של מרן הגר"ע יוסף, הכינוסים בערבי הבחירות היו מתקיימים בביתו ברחוב הקבלן. כעת בש"ס חוזרים לכינוסים בבית נשיא המועצת בעיר העתיקה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. דחוף!!!!  

    חשוב!!!

  2. אין קלמן ואין גרודקה אין ריבקניד ואין ישי כהן, עיתונות חרדית אבדה לעד  (ל”ת)


  3. שלוחה של משרד הפנים , זרע קאפו ארורים הקץ בשערייך ואין חס בשר עולליך ,בנגף ובחרב אבדו רבנייך משוחדים ואוהבי בצע.  (ל”ת)


;