1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

מפעל הפיס בבעיה: המיליונרים לא יודעים שהם זכו

מפעל הפיס פרסם כי יש שני מיליונרים חדשים שלא יודעים שהם מיליונרים ולא באו לקחת את הפרס • במפעל הפיס קוראים לזוכים האלמונים להגיע לאסוף את הפרסים הגדולים

קובי בורנשטיין, יענקי פרבר, כ"א שבט תש"פ 16/02/2020 15:56

זה אתם? כסף שנתפס בנתב"ג אילוסטרציה צילום: רשות המיסים

מפעל הפיס פרסם כי יש שני מיליונרים חדשים שלא יודעים שהם מיליונרים. שני הזוכים בהגרלות הלוטו עדיין לא הגיעו לאסוף את הפרס. במפעל הפיס קוראים לזוכים האלמונים להגיע לאסוף את הפרסים הגדולים.

הפרס הקטן הוא בהגרלה מספר 3186, שהתקיימה ב-26 באוקטובר 2019, והוא הפרס השני בהגרלה. סכו הפרס הוא 1.5 מיליון שקלים, והזוכה בו לא הגיע לאסוף את הפרס. וזאת כבר כמעט 4 חודשים מהזכייה. בהגרלה השניה מספר 3219, שהתקיימה לפני כשבועיים, ב-1 בפברואר, הפרס הראשון היה גבוה בהרבה - 32 מיליון שקלים, אך גם אותו הזוכה טרם הגיע לאסוף.

לאחרונה פרסם מפעל הפיס, כי הגרלת הלוטו עברה לאחרונה מספר שינויים במהלכם תקרת הפרס הראשון בלוטו עלתה ל 40 מיליון ₪ (במקום 28 מיליון ₪) ובדאבל לוטו – הפרס יכול להגיע עד 80 מיליון ₪. הפרס השני גדל ב- 50% ל- 750,000 ₪ (במקום 500,000 ₪) ובכל הגרלה בה לא יילקח הפרס השני, יעלה הפרס ב- 750,000 ₪ נוספים. בנוסף, הפרס הראשון בלוטו יחל מ- 5 מיליון ₪ (במקום 4 מיליון ₪), ועד 10 מיליון ₪ בדאבל לוטו (במקום עד 8 מיליון ₪).

סמנכ"לית שיווק מכירות ופרסום במפעל הפיס, דפנה נעים שאול: "המשמעות של הגדלת הפרסים היא למעשה הגדלת אחוז החזר הפרסים לציבור והצטרפותם של מיליונרים חדשים בכל שנה, כאשר סיכויי הזכייה לא משתנים ואני מקווה לפגוש יותר ויותר זוכים מאושרים".

ב-2019 הפכו 57 אנשים למיליונרים חדשים שזכו במעל מיליון ₪ כל אחד (מתוך זוכים אלה - 29 זכו בלוטו ו- 28 בדאבל לוטו).

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. רק העלו את המחיר לשורה כך שאין שום החזר ,כפי שהיא טוענת  


 2. יכולים לבדוק עפ"י מספר ת"ז 4 ספרות אחרונות שמקלידים בקניה  (ל”ת)

  ר"מ

 3. רצה לחפש טפסים בבית.......... יואוווווו  (ל”ת)

  שולה

 4. שיפרסמו בכל העיתונים שיש פרסים שצריך לאסוף  (ל”ת)

  מסע פרסום

 5. שקר  

  מיליונר

 6. תעודת זהות  

  מיכאל

 7. שיתנו אופציה לרשום אל כל מספר הזהות וחלאס. כל אחד יידע אוטומטי או הוא זכה או לא  (ל”ת)

  מליונר (אולי בעתיד)

;