העיתונאי דן שילון כתב בטוויטר כי 'במידה מסוימת, גנץ מזכיר את יצחק רבין - צבר ישראלי טיפוסי', בראיון שהעניק לינון מגל ובן כספית ברדיו 103FM הוא הסביר למה הוא תומך ביו"ר כחול לבן בני גנץ: "אני רוצה אדם הגון. הצבעתי פעמיים בחיי למנחם בגין, ואילו היה עומד היום בראש הליכוד ייתכן שהייתי מצביע בשבילו. אלו אנשים שהאמינו בארץ ישראל, באדמה הזאת, במה ששייך לעם היהודי". 

בפתח דבריו אמר שילון כי: "הבחירות האלה, כמו בעצם הקודמות, הן לחלוטין לא על דרך - אלא על האדם שיוביל אותנו. אני רוצה שיהיה כאן אדם שיוביל נקי כפיים, זאת אולי דרישה מוגזמת - אבל זה מה שבא לי". והוסיף: "ההובלה של נתניהו כל כולה שקרית ובלופים ותרגילים וספינים, ואני רוצה להביא את זה לשינוי".

"אני מתכווץ כשאני רואה את נתניהו בטלוויזיה, עוד מעט הוא מגייס את בני הפלאשמורה למערכת הבחירות, אולי גם את הקורונה? מה לא? אלוהים אדירים, לאן נגיע?". לא מגיע לנו גם מנהיג הגון לשם שינוי?", תהה שילון.

בן כספית: אולי אתה חי בעולם של אתמול?

שילון: "אני בטוח חי בעולם של אתמול ואני לא מצטער על זה".

בן: "אני חושב שאנשים שראשם ממוקם במקום הנכון יודעים במי מדובר באמת, אבל מוכנים לקבל אותו כדי ש'יילמד את הגויים'. במדינה המצב טוב, הכול דופק ולכן זה מה שטוב בו".

ינון מגל: "אני לא מסכים, הרבה אנשים רואים בנתניהו פשוט מנהיג גדול, ציוני גדול, יהודי גדול שמבין את ערכיו של העם היהודי, ומאוד כשרוני להוביל אותם. כל אחד רואה את זה אחרת".

שילון: "נתניהו לחץ בחום את ידו של יאסר ערפאת, עשה איתו הסכם, נתן לו את חברון ונתן רובים למחבלים, מה עוד הוא עשה?".

בן: "שחרר אלף רוצחים בעסקת שליט, נגד כל מה שהוא המציא כל חייו עם הטרור. אני אגב הייתי נגד עסקת שליט. נתניהו גם נסוג מ-13 אחוז משטחי יו"ש, הקפאת התנחלויות, ניהל שלושה משאים ומתנים, והסכים לירידה מרמת הגולן".

ינון: "אז הוא מממש את האידיאולוגיה של השמאל, למה אתם לא מצביעים לו?".

שילון: "אין לנתניהו שום אידאולוגיה חוץ מאשר ספינים, שקרים. אין שום עיקרון בשום מהלך שלו, שום עקרון פוליטי או מדיני. באג'נדה שלו אין שום דבר כזה".

בן: "המטרה היחידה זה לשרוד. אגב, היהודי הגדול אוכל שרצים וקרוב מאוד לאתאיזם, 'היהודי הגדול'".

ינון: "גם אני לא מתפלל שלוש פעמים ביום".

(עריכה: עופרי גליכמן, רדיו 103FM)