1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. פלילים

ברגע האחרון: השוטרים סיכלו את גניבת הכספומט

שוטרי משטרת ישראל סיכלו גניבת כספומט שהכיל למעלה מ-700,000 ש"ח שנעקר בעזרת טרקטור בצומת המצודות בקרית שמונה • כנגד החשוד בשנות ה-20 שנעצר בתום מרדף רגלי הוגשו כ"א ובקשה למעצר עד תום ההליכים

אלי שלזינגר, כ"ד שבט תש"פ 19/02/2020 12:55
תגיות:

הכיל למעלה מ-700,000 ש"ח זירת הגניבה זירת הגניבה צילום: דוברות המשטרה

בתאריך 02.02.20 במהלך הלילה התקבלה הודעה במוקד 100 של המשטרה לפיה מספר חשודים רעולי פנים עוקרים כספומט ממקומו בעזרת טרקטור בצומת המצודות בקרית שמונה.

עם קבלת האירוע שוטרי משטרת ישראל הוזעקו למקום, ובסריקות מהירות איתרו את הטנדר עליו הועמס הכספומט כשהוא בנסיעה מהירה מנסה להימלט. השוטרים פתחו במרדף אחר הרכב עד אשר נעצר והחשודים שהיו בתוכו נמלטו רגלית.

שוטרי משטרת ישראל תוך נחישות וחתירה למגע ביצעו מרדף רגלי אחר החשודים והצליחו לעצור את אחד מהם.

עם מעצר החשוד נפתחה חקירה אינטנסיבית שכללה שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים וממנה עלה עלה כי החשוד ביחד עם אחרים גנב באותו הלילה את הטנדר עליו הועמס הכספומט מאחד היישובים באזור.

זירת האירוע לאחר ניסיון הפריצה. צילום: דוברות המשטרה

בעזרת הרכב הגנוב הגיעו החשודים לצומת המצודות, שם גנבו טרקטור שבעזרתו עקרו את הכספומט שהכיל למעלה מ-700,000 ש"ח ממקומו. הנזק לו גרם החשוד ושותפיו במקום מוערך בכרבע מליון שקלים.

השוטרים איתרו את בעלי הרכב והטרקטור הגנובים, יזמו את תלונתם והשיבו להם את רכושם. הכספומט על תכולתו נתפס אף הוא ע"י השוטרים והושב לבעליו החוקיים הודות לפעילותם הנחושה והמקצועית.

מעצר הנאשם, 23, טובא זנגרייה, הוארך מעת לעת בהתאם לבקשת המשטרה והשבוע עם תום מלאכת איסוף הראיות הוגשו כנגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים ע"י חטיבת התביעות של המשטרה.

משטרת ישראל פועלת בנחישות תוך שימוש בכלל האמצעים העומדים לרשותה על מנת לעצור ולהביא לדין את פורעי החוק שפוגעים ברכושו של אדם וגורמים להרס ולפגיעה בביטחון הציבור.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. טוב שזה ישמעלי  

    אסתר

  2. שישלמו..  

    חננאל

;