1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2020

בליל שישי: שקד וסמוטריץ' שכנעו את הבני ברקים • צפו

ראשי 'ימינה' שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' וח"כ איילת שקד נפגשו אמש עם חרדים צעירים לצ'ולנט בפאתי בני ברק, זאת בניסיון לשכנע אותם להצביע להם, באם אין בכוונתם להצביע לאחת מהמפלגות החרדיות

קובי עוזיאלי, כ"ו שבט תש"פ 21/02/2020 07:50

על צלחת גאלער השר סמוטריץ' עם חרדים בבני ברק השר סמוטריץ' עם חרדים בבני ברק צילום: באדיבות המצלם

עשרות צעירים חרדים מבני ברק והסביבה, הגיעו לשמוע את ראשי מפלגת 'ימינה' והפתרונות שהמפלגה מציעה למגזר החרדי.

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' אמר במפגש: "אם אחוז אחד מאהדה שאנחנו זוכים פה יתורגם למנדטים אנחנו על הגל. אנחנו קרובים מאד לממשלת ימין, אם אזכה להישאר במשרד התחבורה, הציבור החרדי יהיה המרוויח הגדול! ציבור ענק וצרכן חשוב ביותר של התחבורה הציבורית. בע"ה אמשיך להלחם למען התחבורה הציבורית ולמען הציבור היקר הזה. וזו הבטחה!".

שרת המשפטים לשעבר, ח"כ איילת שקד אמרה בפני החרדים: "בימינה אנו מאמינים בחיזוק האמון בין הציבור החרדי לצבא ושילובם בשירות הלאומי ובשוק העבודה. אנחנו מבינים, שאם רוצים ליצור שינוי אמיתי ביחסו של הציבור החרדי למדינה, הוא חייב לבוא מתוך הידברות וכבוד הדדי".

לדבריה: "ימינה זה הבית לחרדים עובדים. כשרת משפטים נלחמתי יחד עם נפתלי בנט כשר חינוך על הפרדה באקדמיה, על מנת לאפשר לימודים גבוהים ופרנסה טובה לחרדיות ולחרדים שמעוניינים להיכנס למעגל העבודה. מפלגת ימינה מחויבת לפעול לקידום הממ״חים (ממלכתי חרדי) ומהווה בית לחרדים עובדים".

יו"ר המטה החרדי ב'ימינה' שארגן את האירוע, יואל שוורץ אמר: "ימינה מייצגת את עולם הערכים האמוני התורני ותדאג לאינטרסים של המגזר החרדי העובד בנושא לימודי חו"ל והקמת ממחי"ם, תסייע לקדם לימודים אקדמיים בהפרדה, השגת מלגות לצמצום פערים השכלתיים ותתן מענה להורים שהופלו בקבלת ילדיהם למוסדות הלימוד מטעמים לא ענייניים".

יצוין כי על פי הפרסומים המוקדמים, גם יו"ר המפלגה שר הביטחון נפתלי בנט, אמור היה להשתתף במפגש, אולם למעשה הוא לא הופיע, אולי משיקולים ביטחוניים של היחידה לאבטחת אישים בשב"כ או שמא אירוע חשוב יותר שצץ בלו"ז של השר. 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. הם שקרנים...  

  דוד

  • רק שס 


 2. להצביע ג׳ זה כבר לא קונצנזוס. יש חרדים שמצביעים למפלגות אחרות.  (ל”ת)


 3. רק שססססססססססססססססס  


 4. האמת שהם באמת דואגים לחרדים  

  נועם

 5. סמוטריץ?