1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. ביטחון

חברת הכנסת תוקפת: "בנט שר המוות והברוטאליות"

חברת הכנסת עאידה תומא-סלימאן ממפלגת חד"ש, צייצה הערב בעקבות התיעוד של גרירת גופת המחבל על ידי כוח צה"ל בדחפור, ואמרה כי שר הביטחון נפתלי בנט הוא שר המוות והברוטאליות • "גונבים גופה, מתעללים בה באמצעות דחפור, ועדיין טוענים שזה הצבא הכי מוסרי בעולם"

קובי ברקת, כ"ח שבט תש"פ 23/02/2020 18:06

גיס חמישי נפתלי בנט במסיבת עיתונאים נפתלי בנט במסיבת עיתונאים צילום: Sraya Diamant/Flash90

חברת הכנסת עאידה תומא-סלימאן ממפלגת חד"ש, צייצה הערב בעקבות התיעוד של גרירת גופת המחבל על ידי כוח צה"ל בדחפור, ואמרה כי שר הביטחון נפתלי בנט הוא שר המוות.

לדבריה, "גונבים גופה, מתעללים בה באמצעות דחפור, ועדיין טוענים שזה הצבא הכי מוסרי בעולם. מאז שבנט נכנס לתפקיד שר הביטחון אגירת גופות למען מיקוח היא מדיניות מוצהרת של ישראל. שר המוות וברוטאליות".

כאמור, את הדברים היא אמרה לאחר שהבוקר (ראשון) זיהה כוח צה"ל שני מחבלים שהתקרבו לגדר המערכת ממזרח לחאן יונס בדרום רצועת עזה, והניחו מטען חבלה סמוך אליה.

מצה"ל נמסר כי "הכוח, שנערך בנקודה אל מול הזיהוי, פתח באש לעברם. זוהתה פגיעה". מדיווחי הפלסטינים עולה כי שני המחבלים נהרגו. בנוסף דיווחו, כי צעיר שבא לסייע למחבלים נורה ברגלו ונפצע.

לאחר התקרית התפתח במקום עימות, לאחר שכוח צה"ל מנע את פינוי אחת הגופות. בסרטון שהופץ ברשתות הערביות נראה דחפור צה"לי מונע ממחבלים נוספים להגיע אל הגופה ואף אוסף אותה בעצמו, ככל הנראה, לצורכי מיקוח בעתיד.

ח"כ מתן כהנא מ"ימינה" שיתף את התיעוד בחשבון הטוויטר שלו וכתב: "אפקט בנט - גופות מחבלים לא יחזרו עד השבת הבנים. אנשי חמאס שנשלחו לאסוף את הגופות נענו בירי לברכיים. כך מתנהלים מול ארגון טרור". שר הביטחון עצמו כתב: "נמאס מהביקורת הצבועה של השמאל. רבותיי, יפי הנפש: אתם לא הומניים! חמאס מחזיק את גופות הדר ואורון. אני מגבה את צה"ל שחיסל את המחבלים ואסף את הגופה. כך צריך וכך נעשה".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אלו אויבות מדובר במרצחים  

  אורית

 2. השמאל יכין מהסרטון מטעמים כי לנגח את המדינה רח"ל  (ל”ת)


 3. החכית הערביה נבלה סאמיקית  (ל”ת)

  נבלה

 4. כחה צריך לעשות נקודה אשרכם צהל ושהשמלאנים ישתקו אחת ולתמיד  (ל”ת)

  אוהב ישראל

 5. היא תהיה מתומכי ממשלת גנץ המבולבל ולפיד הפושטק  (ל”ת)

  צבי