1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. ביטחון

זה האיש החדש שיחליט מה תדעו ומה יצונזר

שר הביטחון נפתלי בנט מינה היום לתפקיד ממלא מקום הצנזור הצבאי הראשי את אייל סמואלוב שכיהן עד היום כסגן הצנזורית. המינוי הוא זמני, עד למינוי צנזור קבוע 

אלי שלזינגר, ל' שבט תש"פ 25/02/2020 18:05

עד למינוי קבוע pixabay pixabay

שר הביטחון, נפתלי בנט, מינה היום (שלישי) את אייל סמואלוב לתפקיד ממלא מקום הצנזור הצבאי הראשי. סמואלוב, המכהן כיום כסגן הצנזורית, יחליף בתפקידו את תא"ל אריאלה בן אברהם שכיהנה בתפקיד מאז שנת 2015. סמואלוב ייכנס לתפקידו החל מהיום - עד למינוי צנזור קבוע. 

שר הביטחון, נפתלי בנט אמר "ברצוני להודות לתא"ל אריאלה בן אברהם על 32 שנות עשייה משמעותית למען ביטחון ישראל. בחמש השנים האחרונות עמדה אריאלה בצומת שבין זכות הציבור לדעת להגנה על ביטחון המדינה, ועשתה זאת במקצועיות, בתבונה ובהצלחה. אריאלה הייתה נכס למערכת הביטחון, ואני מאחל לה הצלחה רבה בהמשך הדרך".

הרמטכ"ל רב-אלוף אביב כוכבי הוסיף, כי "אריאלה מסיימת 30 שנות שירות משמעותיות בצה"ל בשורת תפקידים במערך הדוברות וכצנזורית הראשית, ואת כל אלה עשתה בהצלחה רבה ותרומתה הייתה משמעותית ביותר. על הצנזורית הראשית הוטלה משימה רגישה ומשמעותית ביותר: להוות הגורם המאזן בין צורכי הביטחון והשמירה על סודותיה החיוניים של המדינה לבין החובה לאפשר תקשורת חופשית המתבססת על שקיפות מירבית לציבור הישראלי. בארבע השנים וחצי בהן הופקדה המשימה הזאת בידיה של אריאלה היא הצליחה לנווט ביד בוטחת, שקולה, מאוזנת ומקצועית בין שני העולמות הללו - ועל כך תודתי והערכתי".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.