1. עמוד הבית
  2. בריאות ומדע
  3. חדשות בריאות

דיפלומטים ישראלים בכירים נמצאים בבידוד ביתי

לאחר שליוו את קבוצת הישראלים שירדו מ"ספינת הקורונה": דיפלומטים ישראלים בכירים ביפן נמצאים בבידוד ביתי • חשש שנדבקו בנגיף

קובי בורנשטיין, ל' שבט תש"פ 25/02/2020 23:52
תגיות:

חשש שנדבקו בנגיף פקחים ערכו ביקורות פתע בביתם של השוהים בבידוד פקחים עורכים ביקורת פתע בביתם של מחוייבי בידוד צילום: צילום מסך

דיפלומטים ישראלים בכירים ביפן נמצאים בבידוד ביתי לאחר שליוו את קבוצת הישראלים שירדו מ"ספינת הקורונה" ועלו למטוס שהשיב אותם לישראל. 11 הנוסעים הישראלים שחזרו לארץ קיבלו תוצאות שליליות שלפיהן אינם נושאים את הנגיף, ובשל כך הורשו ככל הנראה הדיפלומטים ללוות אותם. כך פורסם בישראל היום.

אולם לאחר שהתברר כי שניים מהישראלים שהיו על הספינה אובחנו כנושאים את הנגיף, הוכנסו הבכירים הדיפלומטים ועובדים מקומיים נוספים שהיו עימם לבידוד. עד כה לא ברור האם מישהו במשלחת מטעם שגרירות ישראל ביפן נדבק בקורונה, אך במטרה להימנע ממקרה שכזה, הוחלט שיוכנסו לבידוד בטוקיו.

במקביל, כפי שפורסם ב'בחדרי חרדים', הבוקר שוחררה מבית החולים ביפן רחל ביטון, אחת מארבעת הישראלים שנדבקו בנגיף. שלושת הישראלים האחרים עדיין נושאים את הנגיף ומאושפזים בבתי החולים ביפן, אך מצבם הכללי מוגדר טוב.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;