1. עמוד הבית
 2. משפט ופלילים
 3. משפט

העובדת תובעת: "שרה נתניהו נשכבה על הרצפה וצרחה כמו מטורפת"

אישה שעבדה במעון ראש הממשלה בירושלים תובעת את רעייתו של נתניהו ואת משרד רה"מ על סך 650 אלף שקל בגין התעמרות בעבודה, העסקה פוגענית, סבל ופגיעה בשמה הטוב • ביומן האישי שלה היא כתבה: "מה יהיה? כל פעם משהו חדש, אומרת שאני מלוכלכת, טיפשה ומושתלת" • הליכוד: "כתבה רכילותית, ממוחזרת, שקרית ומרושעת בעיתוי מתוזמן של ערב הבחירות"

קובי בורנשטיין, א' אדר תש"פ 26/02/2020 21:12

"בא לי למות" בית ראש הממשלה בית ראש הממשלה צילום: Yonatan Sindel/Flash90

"די! הצילו הצילו! בא לי למות! הבעיה שאין לי ברירה, אין! וכולם יודעים על זה! מתפללת שהכל יעבור ושיקרה נס! השם תעשה לי נס! אי אפשר לחיות כל יום עם פסיכופטית, מתה לעוף משם לפני שיהיה מאוחר".

את המילים המזעזעות הללו כתבה עובדת לשעבר בבית ראש הממשלה על אשת ראש הממשלה שרה נתניהו.

אישה שעבדה במעון ראש הממשלה בירושלים תובעת את רעייתו של נתניהו ואת משרד ראש הממשלה על סך 650 אלף שקל בגין התעמרות בעבודה, העסקה פוגענית, סבל ופגיעה בשמה הטוב. מדובר בעולה חדשה מצרפת, אם ל-5 ילדים וסבתא ל-7 נכדים, שעבדה במעון במשך חמישה חודשים. כך דיווח הערב (רביעי) כתב המשפט של חברת החדשות ב'ערוץ 12', גיא פלג. 

בין היתר היא כתבה ביומן: "שכחתי לזרוק את השקית זבל של יום חמישי שנמצאת מאחורי הוילון למטה... היא צרחה עלי, ביקשה שאלך להתקלח, שאלך לבית. מה יהיה? כל פעם משהו חדש, אומרת שאני מלוכלכת, טיפשה ומושתלת. לא גברת נתניהו, אני לא טיפשה ולא מפגרת ולא מושתלת, אני אישה, אמא, שבאה לעבוד אצל ראש הממשלה. ראש הממשלה שלנו. היא איימה ומאיימת עלי כל דקה שהיא תתבע אותי ושאני מנסה לסכסך בינה לראש הממשלה ואמרה לי - מה את רוצה? שאני אהיה כמוך? גרושה?".

עוד כתבה ביומנה האישי: "היה לי יום מטורף, מהבוקר הגברת לא הפסיקה לצרוח עליי. אפילו ראש הממשלה אמר לה להפסיק, היא הייתה בטרנס, בצהריים קיבלה קריזה, נשכבה על הרצפה צרחה וצרחה כמו מטורפת, רעדה מעצבים. התגלגלה על הרצפה וכל זה אומרת שזה בגללי".

מהליכוד נמסר בתגובה כי מדובר ב"כתבה רכילותית, ממוחזרת, שקרית ומרושעת בעיתוי מתוזמן של ערב הבחירות, שמטרתה לפגוע בהצלחת הליכוד בבחירות. אבל זה לא יעזור לכם כי הפעם מצביעי הליכוד יוצאים ומנצחים".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מסכן נתניהו ,מסכנים העובדים  

  מסכן

 2. רק צריך לציין שהעובדת חזרה בה והתנצלה.  (ל”ת)


  • היא המציאה הכל? (ל”ת)


 3. צהוב  (ל”ת)


 4. יש מכתב שלה שהיא משבחת את שרה.את זה החביאו  (ל”ת)

  עינת

 5. לשון הרע לא מדבר אליו  (ל”ת)

  אתר חילוני

 6. פסי-כו-לו-גית  (ל”ת)

  מישהו

 7. אסון של משפחה  (ל”ת)

  לי