1. עמוד הבית
  2. מוזיקה
  3. מוזיקה

סוד השבת: אלבום שכולו דואט - רוקי זיגלר ואהרון רזאל • להאזנה

אלבום הדואט נכתב יחד: 'רוקי' זיגלר ואהרון רזאל באלבום חדש "רזא דשבת". הרעיון נולד כשאהרון רזאל גילה שהחברותא שלו בשיעור הבוקר הוא מלחין סדרתי
ישראל חבר, בחדרי חרדים, י"ט אלול תשס"ט 08/09/2009 08:54

רוקי זיגלר ואהרון רזאל: אלבום הדואט רוקי זיגלר ואהרון רזאל: אלבום הדואט

סופסוף מגיע האלבום המדובר לחנויות: רוקי (ירחמיאל) זיגלר ואהרון רזאל משיקים את 'רזא דשבת' ובאנגלית "Secret Of Shabat".

אלבום זמירות השבת כולל 12 רצועות מדליקות של שירי שבת בלחנים שכתבו השניים יחד ולחוד, כפתיח לחלק מהשירים הוסיפו השניים הגיגים בעניין זמירות השבת. השירים שמחים, נוגעים ומרגשים, שירים שיתמקמו בקלות בשולחן השבת שלכם.

ירחמיאל (27) יוצר צעיר ומוכשר מניו יורק, למד שם בישיבות שונות ועלה ארצה בגפו "בגלל האהבה לארץ ישראל". זה לא הניסיון הראשון במוסיקה - 2 אלבומי סולו קודמים שלו זכו לביקורות משבחות. כיום הוא מופיע עם להקתו ומנגנים רוק יהודי בשמחות ואירועים, בשאר הזמן הוא מלווה את טובי אמני המוסיקה היהודית בארץ, בשירה ונגינה בגיטרה.

שיתוף הפעולה עם אהרון רזאל החל כשאהרון גילה די במקרה, שהחברותא שלו בבקרים, מלחין שירי שבת סדרתי. ירחמיאל זיגלר, שמוכר לחבריו כ"רוקי", השמיע לאהרון את השירים, "זמירות שבת" מהעידן הנוכחי והשניים החליטו לכתוב אלבום. רוקי הביא את הלחנים, רזאל התאים את העיבודים לאופיו המקסים של ירחמיאל, עיצב ואף הוסיף קטעי לחן משלו. בסופו של דבר הדואטים הלכו ונערמו עד לימים אלה, עת אוגדו יחד כאלבום.


הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;