1. עמוד הבית
 2. נשים
 3. המעניינים ביותר

בעלה חלה בקורונה: "סופגת איומים על חיי"

אישה חרדית שבעלה נהג אמבולנס אובחן כחולה בקורונה, מגוללת בפוסט בפייסבוק את מה שהיא עוברת במים האחרונים מצד אנשים אנונימיים: "ב-48 השעות האחרונות אני סופגת טלפונים אנונימיים, איומים על חיי וטענות קשות מאנשים שאני לא מכירה" ומבהירה; "לא הקורונה תהרוג אותנו. כי אם לשון הרע"

קובי בורנשטיין, ט"ז אדר תש"פ 12/03/2020 07:30

האם ירדנו מהפסים לגמרי? מתנדבי מד"א בודקים חולי קורונה בבידוד מתנדבי מד"א בודקים חולי קורונה בבידוד צילום: דוברות מד"א

רבקה גלאט, חרדית שבעלה הוא נהג האמבולנס שנדבק בקורונה, פרסמה פוסט בפייסבוק, ובו היא סיפרה כי "ב-48 השעות האחרונות אני סופגת טלפונים אנונימיים, איומים על חיי וטענות קשות מאנשים שאני לא מכירה".

"הי, זו אני", כתבה גלאט, "זו שסיפרו לכם בחדשות שהלכה לבקר את בעלה החולה קורונה בבידוד ואז הסתובבה בכל מקום אפשרי כדי להדביק אתכם.

אממה למרות מה שסיפרו לכם, לא הלכתי לבקר אותו מעולם...

הוא גם לא היה בבידוד כשנפגשנו.

אה, גם לא בילינו בסקי באיטליה, או חזרנו מחופשה מפנקת בתאילנד. בעלי חולה מספר 29 הוא נהג אמבולנס.

במוצ"ש לקחתי את בעלי יואל לב"ח כשהבנו שדלקת הריאות שלו מחמירה.. שם הועלתה לראשונה המילה קורונה ומידית - נלקח מאיתנו לבידוד ונאסר עלינו כל מפגש.

אנשי אבטחה הגיעו לשלוח אותנו הביתה לבידוד אותי ואת שני ילדיי, ושם נשארנו עד הטלפון שקיבלנו בערב שכולנו חולים, רק אז פגשתי את בעלי - לראשונה - מאז התבשרנו שהוא חולה. כשאנחנו כולנו תחת אותו הסטטוס בדיוק...

מאז פורסם המקרה, פירסמו את כל המקומות בהם ביקרתי ביום חמישי האחרון, אז כאמור לא ידעתי בכלל שמישהו מאיתנו חולה. זה לא הפריע לאנשים לקרוא לי בשמות גנאי ולהאשים אותי באישומים נוראיים.

במהלך 48 השעות האחרונות אני סופגת טלפונים אנונימיים, איומים על חיי וטענות קשות מצד אנשים שאני לא מכירה, ופה ממתקן הבידוד בבית החולים ובשארית כוחותיי אחרי התופת שאנחנו עוברים, אני מבקשת להעביר פה מסר אחד חד וברור לעם ישראל: לא הקורונה תהרוג אותנו. כי אם לשון הרע.

תנו לי לספר לכם מי זה בעלי. בעלי נהג אמבולנס מזה 10 שנים. כל כולו נתינה ללא הבדלי גזע דת מין. מאז ומעולם פעל למען בריאות הציבור והנחיות משרד הבריאות הינם נר לרגלנו בבית.

עכשיו תראו, אין לי ציפיה מהעיתונות שלא תעשה שימוש באיזה כותרת צהובה מפוצצת כזו שתזכה אותי במטר ברכות מטוקבקיסטים... באמת שלא.

אבל כן יש לי ציפיה מכם. עם ישראל. שיפעיל דקה שיקול דעת. שינשום רגע בתוך כל הפניקה חסרת הפרופורציה הזו שנכנסנו אליה מבלי שנבחין בין רע לטוב. מבלי שנלמד זכות.

עם ישראל יקר ואהוב שלי, האם עולה בדעתכם כי אדם שאובחן חולה קורונה ידביק במכוון אנשים?? עזבו אנשים - את דמו ובשרו - משפחתו הקרובה?

מה קורה לנו? האם ירדנו מהפסים לגמרי?

האם ההיסטריה הופכת אותנו כבר למטומטמים לגמרי?

אז הי כולם, אני רבקה. והיום אני אומרת לכם בגאווה: אני אישתו של האיש שיתכן והוביל חולה קורונה ללא כל מיגון כי זה המחיר שהוא משלם מזה שנים, כדי להגן ולשמור על עם ישראל.

והיום, הוא ומשפחתו משלמים מחיר כפול בגלל השליחות שבחר. ואנחנו עדיין שלמים על המחיר הזה, כי ביום שיואל בחר בשליחות הזו ידענו כי זו השליחות של כולנו. למען עם ישראל.

והעיקר, והעיקר, לא לפחד כלל. והאמת והשלום אהבו", מסיימת רבקה.

מעוניינת לשתף אותנו בתוכן מעניין? שלחי לנו הודעה בוואטסאפ - 0583288642
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מרגש ממש  


 2. כולי איתך  

  רוילוי

 3. צודקת לגמרי באמת אבדנו את זה לחלוטין  (ל”ת)

  מושקוביץ

 4. רפואה  

  א

 5. יש עיצה מדוד המלך  


 6. כדי לסנגר על המגיבים  

  גוחא

  • בלה בלה בלה בלה. תמיד אחרי יש מי שיתן עצות. (ל”ת)


  • חכם שכמוך  


 7. אשת חיל אמיתית.  


 8. עצוב עצוב. ככה בכל הכתבות - אותם תגובות תמיד.  


 9. ממש ככה לא הקורונה תהרוג אותנו כי אם לשון הרע  

  ש

 10. אנשים סתם מדברים  (ל”ת)

  עי

 11. בריאות ואהבת חינם  (ל”ת)

  אילנה

;