1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. עיתונות ותקשורת

המגיש השתלח בחרדים: דרישה להשעותו ולחוקרו

"הציבור החרדי הם אחד הציבורים החולים ביותר במחלה החשוכה של אפליה... הוא מפעיל פרקטיקות שהופעלו על ידי הנאצים...", כך התבטא מגיש בערוץ 'כנסת' ובארגון 'בצלמו' דורשים להשעותו וגם לפתוח נגדו בחקירה 

קובי בורנשטייןכ"ה אדר תש"פ 21/03/2020 23:42

השווה לנאצים המגיש הני זוביידה המגיש הני זוביידה צילום: צילומסך ערוץ כנסת

מגיש התכנית 'משכן לילה' בערוץ 'כנסת' הני זובידה, התבטא בצורה מכפישה ומחפירה כנגד הציבור החרדי ונגד הגר"ח קנייבסקי, בנוגע ליחס הציבור לנגיף הקורונה המשתולל בעולם ואף השווה את החרדים לנאצים.

בין היתר אמר זובידה כי "הציבור החרדי הם אחד הציבורים החולים ביותר במחלה החשוכה של אפליה... הוא מפעיל פרקטיקות שהופעלו על ידי הנאצים... שיחזרו לשטייטל במזרח אירופה. הציבור החרדי עושים דין לעצמם, כאילו הם לא חלק ממדינת ישראל. כולם עושים מה שבא להם ומפרים את הוראות המדינה".

בעקבות כך, בארגון 'בצלמו' שיגרו היום לשר התקשורת, למועצת הכבלים, ולערוץ הכנסת דרישה להשעות ולפטר את המגיש המסית באופן מיידי. בארגון 'בצלמו' הגדילו לעשות ופנו בנוסף לכך ליועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט וליחידה למאבק בגזענות במשרד המשפטים, לפתוח בחקירה פלילית נגדו בחשד להסתה וגזענות.

"מדובר בהסתה פרועה אשר אין לה מקום בטח שלא בערוץ המייצג את כנסת ישראל. פנינו ליחידה למאבק בגזענות בדרישה להעמידו לדין על הגזענות וההסתה שנשמעו מפיו." מסרו ב'בצלמו'.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מי שמדבר ככה אין לו מקום!  (ל”ת)

  שילך לגהנום

 2. צודק בהחלט...  (ל”ת)

  בני ברקי מודאג מהתנהגות שכניו

 3. ואיך החרדים מסיתים?  (ל”ת)

  חשבון נפש

;