1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. ערוץ הכנסת

טיבי ל'בחדרי': "היחסים עם גפני נותרו איתנים"

לאחר ההדחה המפתיעה אמש של יו"ר דגל התורה ח"כ משה גפני מראשות ועדת הכספים בתמיכת הרשימה המשותפת, במה שנראה כסופו של דיל גפני-טיבי, חבר הכנסת אחמד טיבי משוחח עם 'בחדרי חרדים' ומרגיע: "הדיאלוג יימשך"

ארי קלמן, כ"ח אדר תש"פ 24/03/2020 18:43

בלעדי • לאחר ההדחה הדס פרוש, פלאש 90 הדס פרוש, פלאש 90

יממה לאחר ההדחה הדרמתית של יו"ר דגל התורה חבר הכנסת גפני מראשות ועדת הכספים ומינויו של חבר הכנס פורר תחתיו, הדחה שקבלה סיוע מהרשימה המשותפת ומידידו הקרוב של גפני ח"כ אחמד טיבי, נראה כי הציר בין יו"ר דגל התורה ליו"ר סיעת הרשימה המשותפת הגיעה לסוף דרכה, חה"כ אחמד טיבי מנסה להרגיע.

בשיחה עם 'בחדרי חרדים' אומר הערב (שלישי) חבר הכנסת אחמד טיבי כי "היחסים שלי עם חבר הכנסת גפני נשארים איתנים". לטענתו, "גפני מבין שאלו ועדות זמניות והסכמים פוליטיים. נמשיך לשתף פעולה".

טיבי מסביר ואומר ל'בחדרי חרדים', מה גרם להחלטה שנראית לכאורה כהפרת הציר. "אני גאה שבקדנציה הקודמת בלמתי אפשרות להחליף את גפני אבל הפעם זה בלוק 61 על חודו של קול. והרשימה המשותפת החליטה כסיעה".

טיבי עוקץ את חבר הכנסת גפני וטוען כי גם הוא הפר את הציר ביניהם מספר פעמים: "המשכנו בדיאלוג החיובי עם המפלגות החרדיות גם אחרי שהצביעו בעד חוק הלאום הקשה מאוד מבחינתנו ובעד חוק קמיניץ שהחמיר את הריסת הבתים". לסיום טיבי חוזר ומתחייב כי "הדיאלוג יימשך".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בושה!  

  בלנגה

  • הערבים שט בכנסת צוחקים כל הדרך. גרפו מיליארדים למגזר הערבי. עתה ח''ו הערבים יבנו מיליוני דירות 

   ליפא

 2. טיבי שקרן ורמאי לאחר שניצל את הרב גפני זורק אותו לפח כנייר לאחר שימוש  (ל”ת)

  זאב

 3. לא עושים דילים עם רוצחי משפחתך  

  חרדי

 4. אמור לי מי חבריך - אומר לך מי אתה  (ל”ת)

  גפני תעשה תשובה

;