1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. קורונה
 4. חדשות חו"ל

"מי שלא יציית להסגר - אוציא פקודה לירות בו"

משבר הקורונה מביא לשורת צעדים קיצוניים בעולם: מושל מדינה בדרום הודו הרחיק לכת ואיים על אזרחיו כי אם לא יצייתו להנחיות הממשלה - הוא לא יהסס להשתמש בירי כנגדם

יענקי פרבר, כ"ט אדר תש"פ 25/03/2020 09:57
תגיות:

המנהיג איים שוטרים מוגנים מפני קורונה שוטרים מוגנים מפני קורונה צילום: דוברות המשטרה

צ'נדראשקר ראו, מושל טלנגאנה, מדינה בדרום הודו, אמר כי אם המפרים ימשיכו לא לציית להוראות להישאר תחת מגבלות שממשלתו קבעה, לא תהיה לממשלתו שום אפשרות אחרת אלא להוציא פקודה לירות בהם יריות ולהזעיק את הצבא.

המושל איים על הציבור בעוצר של 24 שעות ביממה, אם אנשים יפרו את הוראות הממשלה ואת ההנחיות שהתקבלו בשל התפשטות נגיף הקורונה במדינתו.

המושל ראו אמר כי הוא יעשה הכל כדי שאנשים יישארו בבית. "אם אנשים ממשיכים להיות ברחובות, אז צריך להזמין את הצבא ולהורות על ירי לעברם." עוד אמר ראו כי הוא יטיל עוצר על מדינתו משעה 7 בערב עד 6 בבוקר וכי חנויות ייסגרו בשעה 18:00. גם תחנות דלק יושבתו בכדי להרחיק אנשים מהכבישים.

נכון לעכשיו יש בטלנגאנה 35 אנשים שאובחנו עם הנגיף, בהם 10 אזרחים זרים.

יצוין כי ביום שלישי פנה ראש ממשלת הודו מודי לאזרחי המדינה הענקית עם כמיליארד וחצי אנשים, והודיע ​​על הסגר של 21 יום ברחבי המדינה.

ראש הממשלה הבטיח לאזרחים כי יש שפע בכל המצרכים החיוניים כמו חלב, מצרכי מזון שונים, פירות וירקות, וכי אין צורך להיבהל. לפי הנתונים האחרונים של משרד הבריאות בהודו, ישנם 562 מקרים בהודו. מתוכם 41 החלימו ועשרה מתו.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אחלה גבר  (ל”ת)

  ראובן

 2. יש אנשים לא מפותחים שמבינים רק את השפה הזאת...  (ל”ת)

  מה לעשות

 3. כותרת מטעה ומפחידה וחבל  


 4. לוזר  

  רבויניק

  • אני הבנתי מצוין מהכותרת שמדובר בהודו. למה אתה לא? (ל”ת)


 5. כל הכבוד  

  קאמאל

;