1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. פלילים

ניסה להתחמק ממעצר בגין סחר בסמים, הפר בידוד ונעצר

משטרת ישראל הצליחה למנוע כניסתו של מפר בידוד ישראלי ללונדון והחזרתו המיידית ארצה

אלי שלזינגר, כ"ט אדר תש"פ 25/03/2020 13:02

הותר לפרסום החשוד מובל למעצר החשוד מובל למעצר צילום: דוברות המשטרה

משטרת ישראל ממשיכה גבמאבקה בנגע הסמים והפצתם ובתוך כך, עצרה לפני כמה ימים גבר (40, ת״א), בחשד לביצוע עבירות של סחר בסמים במספר הזדמנויות והחזקת למעלה מ-2 ק״ג מריחואנה בעת מעצרו.

מיד עם מעצרו, הודיע החשוד לשוטרים כי נחשף לאחרונה לחולה קורונה, אולם לא מסר פרטים אודות החולה או מועד החשיפה. לנוכח הצהרתו , נלקח החשוד על ידי השוטרים מיידית למחלקת קורונה בבית החולים , שם נקלט על ידי הצוות הרפואי לצורך בדיקתו.

לאחר שהתברר כי אינו חולה, שוחרר על ידי בית החולים ונדרש לשהות בבידוד כמתחייב . לצערנו, החשוד הפר את גם את הוראות הצו, לא שהה בבידוד ועלה על טיסה ללונדון.

אלא, שידה הארוכה של משטרת ישראל, בשיתוף גורמים בארץ ובלונדון, פעלה למניעת כניסתו ללונדון ועם הגעתו, סורבה כניסתו והוא נשלח אחר כבוד חזרה לישראל.

החומרים שנתפסו ברשותו של החשוד. צילום: דוברות המשטרה

עם הגעתו ארצה, נעצר החשוד על ידי שוטרי משטרת ישראל , אשר קיבלו את פניו בשדה התעופה כשהם ממוגנים ובתום חקירתו , נכלא. מעצרו של החשוד הוארך על ידי בית משפט השלום בתל אביב עד היום (ד) והיום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו , בגין סחר בסמים, החזקת סמים שלא לצריכה עצמית והפרת
צו בריאות העם.

משטרת ישראל תמשיך לפעול במקצועיות ובנחישות מתוך כוונה למצות את החקירה כלפי כל מי שייבחר להפר את החוק ויתחזה לחולה בנגיף קורונה בניסיון להתחמק מהמשך ההליך הפלילי.

לצד ביצוע כלל המשימות המוטלות לפתחה של המשטרה בהקשר של הביטחון השוטף, אכיפת החוק ושמירת הסדר הציבורי, משטרת ישראל תמשיך לסייע למשרד הבריאות במאמץ האכיפה למניעת התפשטות הנגיף ככל שיידרש, הכול במטרה לשמור על שלום הציבור ובריאותו

המשטרה קוראת לציבור להישמע להנחיות והוראות משרד הבריאות, שכן אי קיומן משבש את המאמץ הלאומי במאבק בהתפרצות הנגיף והתפשטותו בישראל.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. די אנחנו רוצים גיליזציה  (ל”ת)


;