1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. ביטחון

תוך כדי משבר הקורונה: בקבוקי תבערה הושלכו לעבר מג"ב

ללא בושה, בשיא המערכה הקשה מול נגיף הקורונה הקטלני, השליכו הערב נערי גבעות בקבוקי תבערה לעבר רכב של משמר הגבול ביציאה מיצהר | במג"ב רואים זאת בחומרה כאירוע טרור לכל דבר | ראש הממשלה ושר הביטחון מגנים בחריפות

אלי שלזינגר, א' ניסן תש"פ 26/03/2020 23:39

"אירוע טרור חמור מאוד" בקבוקי תבערה על מג"ב ביצהר בקבוקי תבערה על מג"ב ביצהר צילום: דוברות המשטרה

הערב (חמישי) הושלכו בקבוקי תבערה לעבר רכב משמר הגבול של משטרת ישראל ביציאה מיצהר. במג"ב רואים בכך פעולת טרור שכוונה לעבר הלוחמים.

שלושה בקבוקי תבערה הושלכו לעבר רכב מג"ב ממוגן שעשה דרכו מהיציאה מהיישוב יצהר עם לוחמים שסיימו פעילות לאכיפת צו שטח צבאי סגור במאחז הבלתי חוקי "קומי אורי".

ככל הנראה פגע אחד מבקבוקי התבערה ברכב הממוגן אך באירוע אין נפגעים בקרב כוחותינו. נזק קל נגרם לרכב. כוחות גדולים של מג"ב וצה"ל מבצעים סריקות במקום.

"מדובר באירוע טרור חמור מאוד ובעליית מדרגה קיצונית בכל הקשור לאלימות המופנית כלפי הלוחמים שפועלים לאכיפת החוק ולשמירה על ביטחון התושבים באזור יצהר" אומרים במשטרה. "לאחרונה התגברה האלימות מצד פורעים תוך ניסיון להמשיך בבנייה בלתי חוקית במאחז קומי אורי". עוד מוסיפים במשמר הגבול כי "האירוע החמור הזה לא ירתיע מהמשך ביצוע המשימה לאכיפת החוק והסדר בגזרה".

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיב למקרה וכתב: "אני מגנה בתוקף את אירוע האלימות החמור נגד כוח מג"ב שבוצע בלילה. כוחות הביטחון שומרים על כולנו. זה פשע בכל עת, אבל פשע כפול ומכופל בעת הזאת כשכוחות מג"ב והמשטרה מסייעים לנו לצלוח את משבר הקורונה".

שר הביטחון, נפתלי בנט הגיב לתקרית ואמר: "בושה וחרפה. אירוע האלימות ביצהר הוא מעשה חמור מאין כמותו. לא אקבל שום גילוי אלימות, בשום מצב ובשום תנאי, ובוודאי שלא כנגד כוחות הביטחון שעומדים על המשמר ומגינים על ביטחון ישראל. הוריתי לכוחות הביטחון לפעול בכל דרך על מנת לאתר את הפושעים ולמצות איתם את הדין".

בקבוקי תבערה על מג"ב ביצהר בקבוקי תבערה על מג"ב ביצהר צילום: דוברות המשטרה

בקבוקי תבערה על מג"ב ביצהר בקבוקי תבערה על מג"ב ביצהר צילום: דוברות המשטרה

בקבוקי תבערה על מג"ב ביצהר בקבוקי תבערה על מג"ב ביצהר צילום: דוברות המשטרה

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מאחר והשוטרים המסכנים הללו הם עושי דברם של הבג''צניקים הארורים , הרי שאין סיבה לרחם עליהם ,  

    מאיר

  2. לא תשא שמע שווא!!!  

    חמור גרם

  3. אין למג"ב מה לעשות בקורונה, אז הם מתעסקים בלפנות את ארץ ישראל  (ל”ת)


;