1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. קורונה

הקשיש ששרד את השפעת הספרדית ואת הקורונה

העולם משתומם נוכח החלמתו של קשיש בן 101, ששרד את השפעת הספרדית שהשתוללה בעת לידתו, שרד גם את השואה האיומה ברעב ובחוסר כל וכעת התגבר גם על נגיף הקורונה ושוחרר לביתו בריא ושלם כעבור שבוע | טפו טפו בלי עין הרע

יענקי פרבר, ה' ניסן תש"פ 30/03/2020 10:30
תגיות:

ויהי לפלא אילוסטרציה אילוסטרציה צילום: unsplash

קשיש איטלקי בן 101, ששרד את 'השפעת הספרדית' שפרצה בשנת 1918, שרד גם את מלחמת עולם השנייה, ועכשיו שרד גם את נגיף הקורונה.

חולה המכונה אדון פי, אושפז בשבוע שעבר בבית החולים אינפירמי בעיר רמיני, שבאיטליה לאחר שנבדק ונמצא נושא את נגיף הקורונה, האיש ששרד את הלא יאמן, נולד בשנת 1919 בזמן מגיפת השפעת שהחלה בשנת 1918 ונגפה כ-600,000 איטלקים, שרד 101 שנים לאחר מכן לאחר מכן מגיפה נוספת, כשהוא שוחרר מבית החולים ונלקח לביתו על ידי משפחתו.

סגנית ראש עיריית רימיני, גלוריה ליסי, מסרה הודעה לעיתון המקומי ReminiToday על האיש; "אדון פ' מרמיני נולד בשנת 1919, בעיצומה של מגיפת עולם טראגית נוספת. הוא ראה הכל, רעב, כאב, ומשבר, אחרי זמן בן 100 שנה הגורל הציב אתגר חדש לפניו, אתגר נורא בעת ובעונה אחת. בשבוע שעבר אושפז מר פ' ברימיני לאחר שנבדק ונמצא נושא את הנגיף, תוך ימים ספורים זה הפך ל'היסטוריה' עבור הרופאים, אחיות ושאר אנשי הבריאות שטיפלו בו. מר פ' הצליח, והמשפחה החזירה אותו הביתה אתמול בערב, כדי ללמד אותנו שגם בגיל 101, העתיד טרם נכתב".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. שרד הכל כדי למות מעין......  (ל”ת)

  קורא

 2. מסתמא חסיד אומות העולם...  (ל”ת)


 3. חבל שאינכם מדווחים  

  שמעקל

 4. בן 202 שרד את הרומאים והצלבנים עכשיו נגמר לו הקמחא דפסחא  (ל”ת)

  מתושלח

 5. תורה מגנא ומצלא  


 6. מחוסן  (ל”ת)

  מנחם

 7. תגובה לרוני דניאל  


;