1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. קורונה

בתוך לילה: שלושה מקרי קורונה אובחנו בבית החולים השיקומי

בתוך לילה: שלושה מקרי קורונה אובחנו בבית החולים השיקומי בית בלב בבת ים • בעקבות כך, הוחלט שכל המטופלים יישארו בחדריהם ולא יבואו במגע עם מטופלים אחרים והצוות עוטה מיגון על פי הנחיות משרד הבריאות

קובי בורנשטיין, ז' ניסן תש"פ 01/04/2020 20:49

בית החולים איכילוב בית החולים איכילוב צילום: פלאש 90

שלושה מקרים של קרונה אובחנו הלילה בבית החולים השיקומי בית בלב בבת ים. מדובר בשתי מטופלות במחלקה. אחת ככול הנראה נדבקה בעת שהייתה בבדיקות מחוץ לבית בלב, יחד עם בתה שאובחנה גם היא כחולה. בנוסף, אובחנה גם עובדת המטבחון המחלקתי. חשוב לציין ששתי המטופלות, הופנו למיון אתמול וכן שעובדת המטבחון נמצאת בביתה.

ההנהלה עדכנה מיד את משרד הבריאות והחליטה לנקוט לאלתר בצעדים של זהירות מונעת: הוחלט שכל המטופלים יישארו בחדריהם ולא יבואו במגע עם מטופלים אחרים והצוות עוטה מיגון על פי הנחיות משרד הבריאות, על מנת להמשיך ולהעניק טיפול רפואי מיטבי תוך הגנה מרבית על המטופלים ועל הצוות הרפואי.

בשל התגלות המקרים, הנהלת בית בלב פנתה למשרד הבריאות בבקשה לבצע בדיקות לאיתור נגיף הקורונה בקרב כל העובדים וכל המטופלים במחלקה. הבקשה בבדיקה של משרד הבריאות כאשר בית בלב נערכת לביצוע הבדיקות ברגע שיאושרו ע"י משרד הבריאות.

חשוב להדגיש שנכון לרגע זה אין מטופלים או עובדים נוספים שגילו סימפטומים של המחלה.

מהנהלת בית בלב נמסר כי היא "עדכנה בשעות הלילה ובשעות הבוקר המוקדמות, את משפחות המאושפזים במחלקה, ותמשיך לשמור על קשר רציף ושקוף עם המשפחות".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.