1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. קורונה

הגיע הזמן: סיעת 'בני תורה' מתנערת מ"המטורפים"

סיעת 'בני תורה' של 'הפלג הירושלמי' מפרסמת התנערות פומבית ממעשיהם של הקיצוניים שממשיכים לצפצף על ההנחיות ולצאת מהבתים אל בתי המדרש ואף מתעמתים עם שוטרים שבאים לאכוף את צו בריאות העם | "קומץ אנשים מוזרים, חסרי דעת ואחריות מינמלית לחיי אדם"

אלי שלזינגר, ח' ניסן תש"פ 02/04/2020 00:10

אחרי שגרמו חילול השם בחור מהפלג מתווכח עם שוטרים בחור מהפלג מתווכח עם שוטרים צילום: יוסי זמיר, פלאש 90

לאחר חילול השם מתמשך שגרמו קיצונים בבני ברק, מודיעין עילית וירושלים, סיעת 'בני תורה' מתנערת באופן רשמי מאותם "מטורפים" שמתעקשים להמשיך את החיים כרגיל, כאילו אין קורונה.

"נוכח הטירוף המוחלט השולט בקומץ אנשים מוזרים, חסרי דעת ואחריות מינמלית לחיי אדם, המזוהים בתקשורת על ידי עצמם או אחרים כאילו הם חס ושלום אנשי 'הפלג הירושלמי'" נכתב בהודעה, "אנו מצהירים בזאת קבל עם ועולם".

"רבותינו הגדולים שליט"א הורו לנו באופן ישיר וברור, כי חובה עלינו לשמוע לדעת הרופאים ולקיים את ההנחיות וההגבלות, ולכן אין לנו שום קשר לאותם מטורפים מבולבלי דעת שאיבדו צלם אנוש, שהם עוברים על איסורי נפשות, מסכנים ביודעין את כל סביבתם ומכתימים בכך את הציבור החרדי כולו, וגורמים לחילול שם שמים עצום ונורא".

עוד כותבים 'הפלג הירושלמי' על אותם קיצונים ומעשיהם, "זו אינה דרכינו כלל וכלל, דרכינו היא להישמע לדעת כל רבותינו שליט"א המורים להזהר מאד בכל הוראות משרד הבריאות, ולהחמיר עוד יותר בשמירה על הבריאות שלנו ושל סביבתינו, ואנו מוזהרים באזהרתם שזלזול כל שהוא במשהו מכך עלול חלילה לגרום לאחת מג' העבירות החמורות!".

אל הודעת הגינוי וההתנערות צורף שער עיתון 'הפלס' מיום שני, ובו מכתבי מנהיגי 'הפלג הירושלמי' הקוראים להישמר ולהחמיר עם ההנחיות.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. ברוך... הנותן לשכווי בינה ..  (ל”ת)


  2. כאילו שעד לפני כמה ימים הציבור החרדי שמר על ההנחיות...  

    יהודית