1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. קורונה

הכנסת מודיעה: אין כניסה לתושבי בני ברק

הודעה תמוהה קיבלו היום הח"כים החרדים המתגוררים בבני ברק, ובה המלצה שלא להגיע למשכן הכנסת, זאת בניגוד לחוק. כמו כן, עובדי הכנסת המתגוררים בעיר שהפכה למצורעת בעידוד התקשורת המסחרית, קיבלו הודעה כי תיאסר כניסתם למשכן עד להודעה חדשה

ארי קלמן, י"א ניסן תש"פ 05/04/2020 19:23

גם הח"כים החרדים קיבלו המלצה מליאת הכנסת מליאת הכנסת צילום: הדס פרוש, פלאש 90

החשש מהתפשטות הנגיף בקרב חברי הכנסת והחשש מקצב ההדבקות בעיר בני ברק - במשכן הכנסת יאסרו כניסת של עובדים תושבי העיר בני ברק אל משכן הכנסת, כאשר חברי הכנסת יורשו להיכנס למשכן לבדם.

בכנסת הודיעו כי "בהנחיית גורמי המקצוע במשרד הבריאות החל ממחר לא תתאפשר כניסתם של עובדי כנסת, יועצים פרלמנטריים, אנשי משמר, עובדי סיעות ושאר בעלי תפקידים הפוקדים את הכנסת שמקום מגוריהם העיר בני ברק".

הם מסבירים כי "ההנחייה ניתנה לאור הסגר הקיים בעיר בני ברק ומתוך רצון שלא לפגוע בפעילות הפרלמנטרית במשכן", כשקודם להודעה קיים קצין הכנסת יוסי גריף, התייעצות עם גורמי המקצוע במשרד הבריאות ונמסר כי ככל שיוחלט על מקומות נוספים, על הכנסת לעדכן רשימה זו.

עוד דווח כי שניים מחברי הכנסת שמתגוררים בעיר בני ברק, יו"ר 'דגל התורה' משה גפני וחבר הכנסת יעקב אשר קיבלו המלצה מהנהלת הכנסת שלא להגיע לכנסת כאשר החוק אוסר את הגבלת התנועה של חבר כנסת.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מספר החולים בירושלים גדול אף יותר מבני ברק והכנסת נמצאת בירושלים אז מה, כל מי שנכנס לכנסת אמור להחשב כנגוע?!  (ל”ת)


  2. גזירה קשה לבחורי הישיבות החרדים.  

    שריר

  3. מי זה "הכנסת" צריך לברר מי עומד מאחרי הודעה זאת ולדרוש לפיטוריו לאלתר  (ל”ת)


  4. אחרי חג הפסח  

    הרב שטרן