1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. פרסום ושיווק

ענק הזמר החסידי מרדכי בן דוד: "לקנות אותיות בפרויקט כתיבת ספרי התורה העולמי"

ענק הזמר החסידי, הזמר מרדכי בן דוד, קורא לציבור להצטרף ולקחת חלק בפרויקט כתיבת ספרי התורה העולמי שהחל בשבוע האחרון, בצל משבר הקורונה

כתבה מקודמת, י"ב ניסן תש"פ 06/04/2020 15:22

מרדכי בן דוד מרדכי בן דוד צילום: מתוך הסרטון

ענק הזמר החסידי, הזמר מרדכי בן דוד, קורא לציבור להצטרף ולקחת חלק בפרויקט כתיבת ספרי התורה העולמי שהחל בשבוע האחרון, בצל משבר הקורונה. יוזמי הפרויקט הייחודי הם יהודים מארצות הברית ומהארץ, שבעקבות התפרצות המגיפה הקשה, החליטו ליזום כתיבת ספרי תורה, המסוגלת, על פי סגולת הבעל שם טוב, למנוע את התפשטות המגיפה, כאשר השאיפה היא שלכל יהודי ברחבי העולם תהיה אות בספרי התורה.
לרכישת אות בספרי התורה, לחצו כאן >>>  


בסרטון נרגש אותו מפרסם בן דוד, הוא קורא לציבור להצטרף ליוזמה המרגשת: "חברים יקרים, "ועת צרה היא ליעקב וממנה יושע". אנחנו עומדים בעת צרה גדולה מאוד. כולם יודעים מה, כולם מבינים מה. יש סגולה גדולה מאוד מהבעל שם טוב, זכר צדיק לברכה, שאמר שסגולה נגד המגיפה זה להתאחד ולאחד את עם ישראל בכתיבת ספר תורה, וכל אחד יקח חלק. כל אחד יכתוב אות. אני בעצמי עכשיו נרשמתי, לעצמי, לחברים שלי, למשפחה שלי, לקרובים ולכולם. אז תעשו כולם אותו דבר - תירשמו ותתאחדו עם עם ישראל ועם התורה".

בן דוד הוא אינו הזמר החרדי הראשון שקורא להצטרף לפרויקט. גם ענק הזמר אברהם פריד הצטרף ליוזמה, וקרא לציבור לפני מספר ימים להצטרף למיזם, בהדגישו גם הוא את מעלת הסגולה מימי הבעל שם טוב, הקיימת בכתיבת ספרי התורה כנגד המגיפה. הפרויקט זוכה גם לברכת מרן שר התורה, הגר"ח קנייבסקי, ועד כה הצטרפו אליו ורכשו אות למעלה מ-180,000 יהודים.

הצטרף עוד היום וקנה אות בספרי התורה המסוגלים לעצור את התפשטות הקורונה לחצו כאן >>>  

או חייגו *6708

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;