1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. קורונה

המשטרה איתרה בתי כנסיות פעילים בבוכרים ובמודיעין עילית

במסגרת מאמצי המשטרה לסייע בבלימת התפשטות נגיף הקורונה, שוטרים איתרו היום בתי כנסיות פעילים בשכונת הבוכרים בירושלים ובמודיעין עילית

אלי שלזינגר, י"ב ניסן תש"פ 06/04/2020 16:33

המאבק בקורונה מתפללים בניגוד להנחיות מתפללים בניגוד להנחיות צילום: דוברות המשטרה

המאבק הלאומי לבלימת התפשטות נגיף הקורונה בישראל: כוחות משטרת ישראל איתרו הבוקר (שני) 2 בתי כנסת שפעלו בניגוד לצו בריאות העם ובהם סה"כ כ 60 מתפללים.

כוחות המשטרה הפועלים בירושלים להסברה ואכיפת הנחיות צו בריאות העם, איתרו הבוקר 2 בתי כנסת בשכונות הבוכרים ומאה שערים, ובתוך כל אחד מהם איתרו כ 30 מתפללים, כאמור בניגוד להנחיות צו בריאות העם.

בשעה זו, רושמים השוטרים קנסות לכלל הנוכחים (למעט קטינים), על סך 500 ש"ח בגין הפרת ההנחיות.

הפעילות נמשכת ברחבי העיר, על מנת לוודא שכלל האזרחים נשמעים ומקיימים את ההנחיות, על מנת לשמור על בריאותם ושלומם.

כמו כן, כוחות משטרת ישראל איתרו הבוקר בית כנסת שפעל על גג בניין בעיר מודיעין עלית בניגוד לצו בריאות העם ובו שהו 20 מתפללים.

כוחות המשטרה הפועלים בעיר להסברה ואכיפת הנחיות צו בריאות העם, איתרו הבוקר בית כנסת שפעל על גג בניין בעיר מודיעין עלית שבמקום שהו 20 מתפללים בניגוד להנחיות צו בריאות העם.

השוטרים רשמו במקום קנסות למתפללים ופעילות המשטרה נמשכת ברחבי העיר, על מנת לוודא שכלל האזרחים נשמעים ומקיימים את ההנחיות.

נשמעים להנחיות – מצילים חיים!

המשטרה קוראת לציבור להישמע להנחיות והוראות משרד הבריאות, שכן אי קיומן משבש את המאמץ הלאומי במאבק בהתפרצות הנגיף והתפשטותו בישראל. לצד ביצוע כלל המשימות המוטלות לפתחה של המשטרה בהקשר של הביטחון השוטף, אכיפת החוק ושמירת הסדר הציבורי, משטרת ישראל תמשיך לסייע למשרד הבריאות במאמץ האכיפה למניעת התפשטות הנגיף ככל שיידרש, הכול במטרה לשמור על שלום הציבור ובריאותו.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. ועוד יש אצלנו שמתפלאים למה החילונים זועמים עלינו.  (ל”ת)

  מוטי

 2. לאפשר לחרדים תפילה בבית הכנסת בערים בהסגר,,,  

  שריר

 3. על גג בניין ? מה ההבדל בין גג בניין גדול לתפילה בכמה מרפסות ? ומה אם 12 דיירים מקימים את הסוכה שלהם בגג הבניין כל אחד בריחוק של 3 מטרים אחד מהשני ?, די עזבו !.  (ל”ת)

  משקיף אום