1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. ביטחון

25 בחורים הגיעו לעזור לחיילים וכמעט נקנסו

קבוצת בחורי ישיבות שהגיעו לבסיס צה"ל בצריפין כדי לסייע לחיילים בהכשרת המטבחים לפסח, כמעט נקנסו בשל התקהלות אסורה, לאחר ששוטרים קיבלו דיווח על 'הפגנת חרדים' מול בסיס צה"לי

יענקי פרבר, י"ג ניסן תש"פ 07/04/2020 17:44

פרסום ראשון חרדים בכניסה לאחד מבסיסי צה"ל. אילוסטרציה חרדים בכניסה לאחד מבסיסי צה"ל. אילוסטרציה צילום: יעקב נחומי, פלאש 90

חוסר הבנה הוביל לעימות מיותר: אתמול (שני) בסביבות השעה 9:00 בבוקר, הגיעו כ-25 בחורי ישיבות לבסיסי צה"ל בצריפין, בכדי להכשיר את המטבחים של צה"ל לפסח. הם המתינו בשער ירושלים - כניסה ראשית.

ל'בחדרי חרדים' נודע כי בעודם ממתינים בחוץ לאישורי הכניסה, הגיעו למקום שוטרים והחלו לצעוק על הבחורים והורו להם לפזר את 'ההפגנה' וכבר שלפו פנקסים כדי לתת דו"חות. לאחר שהסבירו לשוטרים שהם באו כדי לסייע לצה"ל ולא להפגין, השוטרים הסבירו לבחורים שקיבלו קריאה לטפל בהפגנה בכניסה לבסיס, בעוד שבעצם הבחורים עמדו שם כדי לבוא ולסייע לצה"ל להכשיר את המטבחים.

אחד הבחורים שהיה שם סיפר ל'בחדרי חרדים' כי "השוטרים אמרו לנו שהם קיבלו תלונה שאנחנו מפירים את הסדר ומפגינים בחוץ, וכשהבין מה אנחנו עושים שם הוא גם היה בהלם שככה התלוננו עלינו, ואמר לנו שאכלנו אותה שעכשיו תייגו אותנו".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. בתמונה רואים התקהלות אסורה ואי שמירה על מרחק בין אנשים  

    יענקלה

  2. נכון תייגו אותנו , אבל אשמים אנחנו גם בזהבהתנהגותינו הקלוקלת מידי שנים  


;