1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. צרכנות

בשורה ענקית לכשרים: הוזלה בעשרות שקלים לקו טלפון

בשורה משמעותית לבעלי הקווים הכשרים מטעם משרד התקשורת; שר התקשורת אישר את המלצת הדרג המקצועי במשרדו - הוזלה של עשרות עד מאות שקלים לקו טלפון

אלי שלזינגר, י"ג ניסן תש"פ 07/04/2020 23:25

בעקבות היקף הצריכה טלפון כשר. אילוסטרציה טלפון כשר. אילוסטרציה צילום: בחדרי חרדים

בצל משבר מגפת הקורונה והעלייה בהיקף הצריכה של דקות שיחה, בעקבות החשש מחריגה משמעותית בעלויות - על מנת להקל על הציבור אישר שר התקשורת אמסלם הפחתת עלויות משמעותית בחבילות התקשורת!

שר התקשורת, חה"כ דודי אמסלם קיבל את המלצת הדרג המקצועי במשרד, להחיל את הפתרון כפי שהוצע בשימוע עם מספר שינויים הנוגעים לסך התשלום החודשי של המנויים החורגים ולתקופת ההסדר הזמני.

במסגרת ההחלטה יוזל התשלום החודשי באופן משמעותי למנויי הסלולר שיחרגו ממכסת הדקות הקיימת בחבילה שלהם, הוזלה וחיסכון של עשרות עד מאות שקלים לכל מנוי, ובעצם עלויות החברות בגין שיחות אלה נלקחות בחשבון באופן מאוזן יותר.

שינוי זה יהיה רלוונטי לתקופה של חודש ימים, שבמהלכו ימשיך משרד התקשורת לבחון את מאפייני השימוש ברשתות הסלולריות למנויים הכשרים, ויבחן האם להאריך הסדר זה או לשנותו.

מהלך זה ימנע תשלום לא סביר שלולא ההפחתה היה עשוי להגיע עד למאות שקלים למנויים הרלוונטיים, אשר מטבע הדברים עושים שימוש מוגבר בשיחות קוליות בתקופת משבר מגפת הקורונה.

מדובר בהחלטה מאזנת בין הצורך הברור בעת הנוכחית למנוע עוול לציבור רחב לבין שמירה על יציבות השוק ורווחיות החברות.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.